szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Progress, Reform

  Progress, Reform

  ALTERNATIVE , ROCK

  2007-09-17

  Zespół iLiKETRAiNS to świeże odkrycie brytyjskiej sceny rockowej. Pochodzą z Leeds i grają razem od 2003 roku. Ich 2 pierwsze single ‘Before The Curtains Close’ i ‘A Rook House For Bobby’ sprzedały się w Wielkiej Brytanii nie tylko w zaskakująco dużym nakładzie lecz również w błyskawicznym tempie. Krytycy wychwalają ich produkcje zarówno za teksty jak i muzykę, porównują do Joy Division czy Tindersticks i wróżą karierę. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Proof of Youth

  Proof of Youth The Go! Team

  HIPHOP , POP , ELECTRONIC , ROCK

  2007-09-10 Memphis Industries

  "Proof of Youth" to drugi album studyjny brytyjskiej grupy The Go! Team. Płyta ukazała się 10 września 2007 roku (w Stanach Zjednoczonych dzień później) nakładem Memphis Industries (w USA dystrybuowała krążek słynna wytwórnia Sub Pop). więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Popmart Live From Mexico City

  Popmart Live From Mexico City

  ROCK

  2007-09-07

  więcej »

  OCEŃ:
  4.67/5
 • Places Like This

  Places Like This Architecture In Helsinki

  POP , ALTERNATIVE , ROCK

  2007-07-28 Polyvinyl

  Kierując się w swej karierze mottem „róbta co chceta", ośmioosobowa formacja Architecture In Helsinki z Fitzroy spod Melbourne wymyka się od początku swej działalności wszystkim tradycyjnym gatunkowym klasyfikacjom na rock, pop czy elektronikę. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Passagalia

  Passagalia The Poise Rite

  ROCK , ALTERNATIVE

  2007-06-15 EMI Music Poland

  Płyta "Passagalia" zespołu "The Poise Rite", który bedziecie mogli usłyszeć na tegorocznym Heineken Open`er Festival. Album zapowiada singiel „Kill the Pain”, do którego powstał teledysk. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Patrycja Markowska

  Patrycja Markowska Patrycja Markowska

  POP , ROCK

  2007-06-04 EMI Music Poland

  Patrycja Markowska ma na swoim koncie już trzy albumy a za sobą wierną rzeszę fanów. Ostatni krążek, „Nie zatrzyma nikt” z 2005 roku, zapewnił Patrycji zarówno uznanie fanów jak i miejsca na playlistach i pochlebne recenzje. Teraz gwiazda poskiej sceny pop-rockowej po raz pierwszy na DVD! więcej »

  OCEŃ:
  3.4/5
 • Pamięci Pawła Bergera

  Pamięci Pawła Bergera Dżem

  ROCK

  2007-01-27

  27 stycznia to jeden z najważniejszych dni w historii Dżemu. Tego dnia, w 2005 roku bus wiozący zespół z Rzeszowa wypadł nad ranem z autostrady pod Jaworznem, w wyniku czego obrażeniom ulegli wszyscy pasażerowie, a dla Pawła Bergera te obrażenia okazały się śmiertelne. Rok później w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbył się specjalny koncert pamięci pianisty, kompozytora, współzałożyciela Dżemu i – jak mówią o nim wszyscy – wspaniałego kolegi. więcej »

  OCEŃ:
  4.33/5
 • Piotr Kaczkowski przedstawia minimax PL 4

  Piotr Kaczkowski przedstawia minimax PL 4

  ALTERNATIVE , ROCK

  2007-01-08

  Czwarta edycja składanki Piotra Kaczkowskiego prezentująca najciekawsze nowe zespoły, które nie mają jeszcze wielu sukcesów na koncie. Kompilację "Minimax.pl 4" uzupełnia bonusowe nagranie formacji Kombajn do zbierania kur po wioskach. więcej »

  OCEŃ:
  0/5