szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Paso Fino

  Paso Fino Komety

  ALTERNATIVE , ROCK

  2014-03-14 Thin Man Records

  „Paso Fino” wydaje się być najbardziej dojrzałym, przemyślanym a jednocześnie melodyjnym (żeby nie powiedzieć przebojowym) albumem w historii zespołu. Warszawskie trio wspomaga wielu zaproszonych do nagrań muzyków sesyjnych. Na płycie słyszymy więc między innymi i sekcję dętą i kwartet smyczkowy. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Projekt Punk

  Projekt Punk Farben Lehre

  ROCK

  2013-12-06 Lou & Rocked Boys

  Farben Lehre zagrali niezwykły i niezapomniany koncert na tegorocznym Przystanku Woodstock. Pod hasłem PROJEKT PUNK zespół i jego goście – Smalec (Ga Ga Zielone Żabki), Lolek (Enej) Gutek (Indios Bravos), Jelonek, Guma (Moskwa) - wykonali sztandarowe kawałki z historii punk rocka, tym samym kierując uwagę młodszych uczestników festiwalu do legend gatunku. Efekt był piorunujący! więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Poeci wyklęci

  Poeci wyklęci WU-HAE

  ROCK

  2013-12-02 Das Werk

  „Poeci Wyklęci" to czwarty album studyjny rockowej formacji WU-HAE. Teksty na płycie to subiektywny wybór poezji takich autorów jak Wojaczek, Bursa, Grochowiak, Iredyński czy Ratoń oraz teksty Bzyka i Guzika, liderów zespołu, napisanych specjalnie na tę okazję. więcej »

  OCEŃ:
  2/5
 • Proof Of Life

  Proof Of Life Scott Stapp

  ALTERNATIVE , ROCK

  2013-11-05 Wind-Up Records

  Drugi solowy album w dorobku Stappa. Artysta ma na swoim koncie wydaną w 2012r. płytę Sinner's Creed, na której zupełnie szczerze, bez cenzury dzielił się z fanami historią swojego życia – od konserwatywnego, fundamentalistycznego wychowania, poprzez wzrost popularności Creed, aż po walkę z uzależnieniem i wreszcie zapoczątkowanie solowej kariery. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Peace

  Peace Vista Chino

  ROCK

  2013-09-03 Napalm Records

  "Peace" to studyjny debiut zespołu Vista Chino - projektu muzyków w przeszłości związanych z legendarną, stoner-rockową grupą Kyuss. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Paradise Valley

  Paradise Valley John Mayer

  ALTERNATIVE , ROCK

  2013-08-19 Sony Music

  Jeden z najpopularniejszych wokalistów-kompozytorów młodego pokolenia - John Mayer - powraca z nowym krążkiem studyjnym. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Pura Vida Conspiracy

  Pura Vida Conspiracy Gogol Bordello

  ALTERNATIVE , ROCK

  2013-07-22 ATO Records

  Gogol Bordello, mistrzowie punk rocka podlanego cygańskim sosem, powrócili ze swoim szóstym albumem „Pura Vida Conspiracy". Płyta wyprodukowana przez Adrew Schepsa została nagrana w studio Sonic Ranch w Teksasie. Na „Pura Vida Conspiracy" znalazło się 12 nowych piosenek. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Palms

  Palms Palms

  ROCK

  2013-06-25 Ipecac Recordings

  Pierwsze studyjne wydawnictwo amerykańskiego projektu Palms, będącego wynikiem współpracy muzyków związanych z Deftones oraz Isis. więcej »

  OCEŃ:
  3.5/5