szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Paso Fino

  Paso Fino Komety

  ROCK , ALTERNATIVE

  2014-03-14 Thin Man Records

  „Paso Fino” wydaje się być najbardziej dojrzałym, przemyślanym a jednocześnie melodyjnym (żeby nie powiedzieć przebojowym) albumem w historii zespołu. Warszawskie trio wspomaga wielu zaproszonych do nagrań muzyków sesyjnych. Na płycie słyszymy więc między innymi i sekcję dętą i kwartet smyczkowy. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Piosenki kolonistów

  Piosenki kolonistów Variete

  ALTERNATIVE

  2013-11-12 2-47 Records

  “Piosenki kolonistów” to nowy album ulubionego zespołu polskiej inteligencji, Variete. Po pięciu latach powstała płyta, która zawiera 9 premierowych piosenek. więcej »

  OCEŃ:
  3.4/5
 • Proof Of Life

  Proof Of Life Scott Stapp

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-11-05 Wind-Up Records

  Drugi solowy album w dorobku Stappa. Artysta ma na swoim koncie wydaną w 2012r. płytę Sinner's Creed, na której zupełnie szczerze, bez cenzury dzielił się z fanami historią swojego życia – od konserwatywnego, fundamentalistycznego wychowania, poprzez wzrost popularności Creed, aż po walkę z uzależnieniem i wreszcie zapoczątkowanie solowej kariery. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Pure Heroine

  Pure Heroine Lorde

  ELECTRONIC , POP , ALTERNATIVE

  2013-09-27 Universal

  Studyjny debiut Ell Marii Lani Yelich-O'Connor znanej lepiej jako Lorde - nowozelandzkiej piosenkarki porównywanej do Amy Winehouse i Fiony Apple. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Paracosm

  Paracosm Washed Out

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2013-08-20 Sub Pop Records

  Ernest Greene aka Washed Out to jedna z najbardziej wyrazistych postaci na scenie nowej muzyki. Dziś wymienia się go w jednym rzędzie obok takich postaci jak choćby James Blake, Jamie Woon, Tom Odell, Toro y Moi czy How To Dress Well. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Paradise Valley

  Paradise Valley John Mayer

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-08-19 Sony Music

  Jeden z najpopularniejszych wokalistów-kompozytorów młodego pokolenia - John Mayer - powraca z nowym krążkiem studyjnym. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Pura Vida Conspiracy

  Pura Vida Conspiracy Gogol Bordello

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-07-22 ATO Records

  Gogol Bordello, mistrzowie punk rocka podlanego cygańskim sosem, powrócili ze swoim szóstym albumem „Pura Vida Conspiracy". Płyta wyprodukowana przez Adrew Schepsa została nagrana w studio Sonic Ranch w Teksasie. Na „Pura Vida Conspiracy" znalazło się 12 nowych piosenek. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Promises

  Promises The Boxer Rebellion

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-05-14 Absentee Recordings

  „Promises” to tytuł najnowszego albumu brytyjskiej grupy The Boxer Rebellion i zarazem czwarty krążek w historii zespołu. Efektem 18-miesięcznej pracy w londyńskim studio jest w pełni kompletny album, na którym każdy dźwięk jest perfekcyjnie dopracowanym detalem. więcej »

  OCEŃ:
  5/5