szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Officium Novum

  Officium Novum Jan Garbarek

  BLUES

  2010-09-10 Universal Music

  Pomysł połączenia brzmienia saksofonu sopranowego Jana Garbarka z wielogłosową muzyką wokalną rodem ze średniowiecza i renesansu w wykonaniu The Hilliard Ensemble okazał się, komercyjnie i artystycznie, niezwykle trafiony. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Obiekt Seksualny

  Obiekt Seksualny Artur Gotz

  POP

  2010-08-27 Luna Music

  "Obiekt Seksualny" debiutancka płyta młodego aktora, Artura Gotza, który rozpoczął swoją drogę muzyczną od Piwnicy pod Baranami, traktuje o relacjach damsko-męskich w kabaretowo-aktorskim ujęciu. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • One Night Only

  One Night Only One Night Only

  ROCK , ALTERNATIVE

  2010-08-23 Mercury Records

  Drugi album One Night Only. W Wielkiej Brytanii longplay dotarł do 36. pozycji zestawień. Muzycy zaczęli nagrywać materiał jeszcze w 2008 roku (pierwotnie miał ukazać się w wakacje 2009) i część z powstałych wtedy kompozycji prezentowali na koncertach jako zwiastuny dzieła (m.in. "Intention Confidential", "A Thousand Dreams" czy "Daydream"). więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Order of the Black

  Order of the Black Black Label Society

  ROCK , METAL

  2010-08-23 Roadrunner Records

  Sam Zakk Wylde tak zapowiada ten krążek: "Na kilka miesięcy zaszyliśmy się w the Black Label Bunker i nagraliśmy najcięższe i najbardziej seksowne utwory, jakie jesteś sobie w stanie wyobrazić. Nie możemy się doczekać, aż legiony Bersekerków na całym świecie usłyszą to symfoniczne arcydzieło!" więcej »

  OCEŃ:
  4.62/5
 • Origin

  Origin Layori

  2010-07-09 Magic Records

  Dokładnie w Walentynki Layori odkryła swoją pasję – pasje występowania na żywo. Stojąc na scenie „Mayflower School” w rodzimej Nigerii, aby zaśpiewać dla studentów oraz krewnych. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • O miłości

  O miłości KombII

  POP , ROCK

  2010-05-21 Universal Music Group

  Czwarta płyta zespołu Kombii, wydana nakładem wytwórni Universal Music Group, w maju 2010 roku. Uzyskała status złotej płyty. więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • Orion

  Orion Ryan Adams

  ALTERNATIVE , ROCK

  2010-05-18 PAX AM

  Krążek jest debiutem artysty pod skrzydłami założonej przez siebie wytwórni PAX AM. Jak określił sam twórca, dzieło wypełnia science-fiction metal. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Omen

  Omen Soulfly

  METAL

  2010-05-18 Roadrunner Records

  Siódmy album Soulfly. Zdecydowanie ciążący ku "prawdziwemu metalowi", ze śladowymi nu-metalowymi pozostałościami. Tradycyjnie z udziałem gości, tym razem z zespołów The Dillinger Escape Plan i Prong. więcej »

  OCEŃ:
  4.27/5