szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Offsesje 2

  Offsesje 2

  MULTI

  2010-12-06 Polskie Radio S.A.

  „Offsesje 2” to album zawierający utwory zrealizowane i nagrane dla audycji Offensywa w legendarnym studiu Trójki im. Agnieszki Osieckiej. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Only One Flo (Part 1)

  Only One Flo (Part 1) Flo Rida

  HIPHOP

  2010-11-30 Atlantic

  Wielki powrót jednego z najlepszych raperów na świecie! Flo Rida w 2008 roku rzucił wszystkich na kolana popowo-hiphopowym krążkiem "Mail On Sunday" i singlem "Low". Teraz ma szanse powtórzyć ten wyczyn pierwszą z dwóch zapowiedzianych płyt, sygnowanych tytułem "Only One Flo". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Okruchy Życia

  Okruchy Życia Martyna Jakubowicz

  ROCK , BLUES

  2010-11-15 4ever MUSIC

  Nowa, autorska płyta marty Jakubowicz z tworem muzycznym, zespołem Żona Lota. Wszystkie piosenki są autorstwa: Andrzej Jakubowicz (teksty) i Martyna Jakubowicz (muzyka). więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Opera Chillout

  Opera Chillout

  CLASSIC , MULTI

  2010-10-26 My-Music

  Opera Chillout łączy w sobie tradycję i nowoczesność, w których dominują jednocześnie wielkie emocje i subtelny relaks. Po tym albumie już nic nie będzie takie jak przedtem. więcej »

  OCEŃ:
  1/5
 • Olympia

  Olympia Bryan Ferry

  ROCK , POP

  2010-10-25 Virgin

  Kolejny studyjny solowy album lidera Roxy Music, Bryana Ferry. W nagraniach brali udział m.in. Dave Stewart z Eurythmics, Phil Manzanera z Roxy Music, członkowie elektronicznej grupy Groove Armada, oraz Scissor Sisters, a także Jonny Greenwood z Radiohead i Brian Eno. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Oedipus

  Oedipus Oedipus

  ROCK

  2010-10-19 My-Music

  Ciężkie brzmienie gitar, elektryzujący bas, grzmiąca perkusja, a wszystko to połączone z zaskakująco melodyjnym wokalem. Najnowszy album ich produkcji, to kolejna ekstremalna dawka muzycznego koktajlu złożonego z rocka, muzyki progresywnej i Indie rocka. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Once Upon A Night 2

  Once Upon A Night 2 Ferry Corsten

  CLUB , MULTI

  2010-10-04 Black Hole Recordings

  Po olbrzymim sukcesie pierwszej odsłony kompilacji „Once Upon A Night”, wielu pozytywnych opiniach nie tylko ze strony fanów ale i dziennikarzy, Ferry Corsten - holenderski pionier muzyki Trance postanowił jeszcze w tym samym roku wydać drugą część ścieżki dźwiękowej do swojego wielkiego show pod tym samym tytułem. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • On The Radar

  On The Radar Ella Chi

  RNB , POP

  2010-09-24 Universal Music

  Ella kocha brzmienia na żywo, dlatego jej płyta nie jest elektroniczna, chciała odtworzyć jej brzmienie na scenie. więcej »

  OCEŃ:
  5/5