szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Our Version of Events

  Our Version of Events Emeli Sande

  RNB

  2012-02-13 Virgin

  Debiutancki, studyjny album brytyjskiej wokalistki Emeli Sande. Pierwszym singlem promocyjnym wydawnictwa był przebój "Heaven", wydany już w sierpniu 2011 roku. Album zadebiutował na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Old Ideas

  Old Ideas Leonard Cohen

  ROCK

  2012-01-30 Sony

  Pierwszy od ośmiu lat album najsłynniejszego poety piosenki – Leonarda Cohena - "Old Ideas" ukazało się 30 stycznia 2012 roku. Wszystkie 10 utworów na płycie porusza dylematy ludzkiej egzystencji – podążanie za niedoścignionymi celami, obsesję miłości, seksualność, utratę bliskiej osoby. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Optica

  Optica Miloopa

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2011-11-26 Gig Ant

  Miloopa posiada niezwykłą umiejętność skupienia wielobarwnych odcieni wielu stylistyk. Najnowszy, trzeci album studyjny "Optica" w unikatowy sposób redefiniuje granice gatunków muzycznych. więcej »

  OCEŃ:
  4.56/5
 • One Night in Central Park

  One Night in Central Park Andrea Bocelli

  CLASSIC

  2011-11-14 Universal Music

  15 września 2011 roku Andrea Bocelli wystąpił w nowojorskim Central Parku. Na scenie towarzyszyli mu m.in. : Celine Dion, Tony Bennett, Nicola Benedetti, Chris Botti, David Foster, Andrea Griminelli i Ana Maria Martinez. Było to bez wątpienia największe wydarzenie muzyczne tej jesieni w Nowym Jorku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • O2

  O2 Chemia

  ROCK

  2011-10-25 Dobra Chemia Management Sp. z o.o.

  Najnowszy album "O2" to dwupłytowe i dwujęzyczne wydawnictwo. Muzyka na płycie w swoim pełnej rockowej podstawie, posiada wiele elementów grunge’u. blues’a, hard rocka, a czasem pop rock’a. Żadnych kompleksów, żadnych granic. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Od Piaf do Garou

  Od Piaf do Garou Michał Bajor

  POP

  2011-10-21 MTJ Agencja Artystyczna

  Nowa, studyjna płyta Michała Bajora z kolekcja 25 wielkich przebojów piosenki francuskiej. Na 2-płytowym albumie piosenki zabrzmią w tłumaczeniach Wojciecha Młynarskiego, które także w większości usłyszymy po raz pierwszy. więcej »

  OCEŃ:
  4.6/5
 • Out Of The Wall

  Out Of The Wall Sinusoidal

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2011-09-20 Luna Music

  W trzy miesiące po bardzo dobrze przyjętej przez publiczność i krytyków EP-ce wrocławskiego duetu Sinusoidal, w sklepach pojawia się ich pełnowymiarowy longplay zatytułowany "Out Of The Wall". To, co w kilku miniaturach zapowiadała czerwcowa EP-ka, doczekało się muzycznego rozwinięcia na płycie. więcej »

  OCEŃ:
  4.91/5
 • Openminded!?

  Openminded!? Roger Shah

  CLUB

  2011-09-12 Armada Music

  Długo oczekiwany, nowy autorski album "Openminded!?" składa się z dwóch płyt. Pierwsza to typowe dla Rogera, energetyczne klubowe petardy (Club Versions), natomiast krążek opatrzony numerem dwa to w większości te same produkcje, ale w delikatnych, relaksujących aranżacjach (Openminded Versions). więcej »

  OCEŃ:
  5/5