szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Out Among the Stars

  Out Among the Stars Johnny Cash

  POP , ROCK

  2014-03-25 Legacy Recordings

  Sony Music oraz Legacy Recordings z dumą zapowiadają premierę nowego albumu legendarnego Johnny’ego Casha, na którym znajdzie się tuzin jego niedawno odkrytych, nigdzie niepublikowanych nagrań. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Opowieści

  Opowieści Illusion

  ROCK

  2014-03-15 Presscom

  Legenda polskiego rocka wraca do studia po 16 latach. Efektem jest nowy album, na którym znalazło się dziewięć premierowych kawałków. Nie brakuje w nich charakterystycznego ciężkiego grania i agresywnego wokalu Lipy, który wszyscy pamiętają z takich utworów jak „Nóż” czy „Vendetta”. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Off To Dance (New Edition)

  Off To Dance (New Edition) Fredrika Stahl

  BLUES , POP

  2014-02-03 Sony

  „Off To Dance” to czwarta płyta studyjna szwedzkiej piosenkarki - Fredriki Stahl. Po sukcesie krążka, który promował utwór „Willow”, ukazuje się nowa edycja. CD wzbogacone zostało o 3 dodatkowe utwory w wersji akustycznej. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Obsideo

  Obsideo Pestilence

  METAL

  2013-10-21 Candlelight Records

  Dźwięki na nowym albumie Pestilence są zdominowane przez ośmio-strunowe gitary, na których zaczęli grać Patrick Mameli i Patrick Uterwijk. Dają one piosenkom brutalne, niskie brzmienie, które ustalają nowy standard w ekstremalnym metalu. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • One Breath

  One Breath Anna Calvi

  ALTERNATIVE , ROCK

  2013-10-07 Domino Records

  Anna Calvi to jedna z najważniejszych kobiet we współczesnej muzyce, o czym przekonywał już debiutancki album artystki z 2011 roku. Nagrany we Francji nowy album, według wydawcy czyli brytyjskiej wytwórni Domino, jest odważnym i bezkompromisowym dziełem otwierającym w karierze artystki nowy rozdział. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Orphans

  Orphans 1926

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-08-02 Music Is The Weapon

  Tym razem trójmiejska grupa przygotowała podwójne wydawnictwo, w skład którego wchodzą EP–ki „Bury The Ghost” i „Orphans”. Nie zabrakło na nich znanych z pierwszego albumu mrocznych, transowych brzmień. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Only Teardrops

  Only Teardrops Emmelie de Forest

  POP

  2013-05-06 Universal

  Debiutancki album studyjny duńskiej piosenkarki Emmelie de Forest, wydany 6 maja 2013 przez wytwórnię Universal Music Denmark. Album składa się z dwunastu utworów, a promuje go singel „Only Teardrops”, który wygrał Konkurs Piosenki Eurowizji 2013. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Old Sock

  Old Sock Eric Clapton

  2013-03-12 Universal

  26 marca do sklepów trafi nowy album Erica Claptona "Old Sock". Materiał składa się z 10 przeróbek piosenek innych wykonawców oraz z dwóch autorskich kompozycji. więcej »

  OCEŃ:
  5/5