szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Out Among the Stars

  Out Among the Stars Johnny Cash

  POP , ROCK

  2014-03-25 Legacy Recordings

  Sony Music oraz Legacy Recordings z dumą zapowiadają premierę nowego albumu legendarnego Johnny’ego Casha, na którym znajdzie się tuzin jego niedawno odkrytych, nigdzie niepublikowanych nagrań. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Opowieści

  Opowieści Illusion

  ROCK

  2014-03-15 Presscom

  Legenda polskiego rocka wraca do studia po 16 latach. Efektem jest nowy album, na którym znalazło się dziewięć premierowych kawałków. Nie brakuje w nich charakterystycznego ciężkiego grania i agresywnego wokalu Lipy, który wszyscy pamiętają z takich utworów jak „Nóż” czy „Vendetta”. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • One Breath

  One Breath Anna Calvi

  ALTERNATIVE , ROCK

  2013-10-07 Domino Records

  Anna Calvi to jedna z najważniejszych kobiet we współczesnej muzyce, o czym przekonywał już debiutancki album artystki z 2011 roku. Nagrany we Francji nowy album, według wydawcy czyli brytyjskiej wytwórni Domino, jest odważnym i bezkompromisowym dziełem otwierającym w karierze artystki nowy rozdział. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Orphans

  Orphans 1926

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-08-02 Music Is The Weapon

  Tym razem trójmiejska grupa przygotowała podwójne wydawnictwo, w skład którego wchodzą EP–ki „Bury The Ghost” i „Orphans”. Nie zabrakło na nich znanych z pierwszego albumu mrocznych, transowych brzmień. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Oceania

  Oceania The Smashing Pumpkins

  ROCK

  2012-06-19 EMI

  Dzieło "Oceania" jest częścią składającego się z 44 piosenek projektu "Teargarden By Kaleidyscope" i przez lidera bandu, Billy'ego Corgana określane jest jako "album w albumie". więcej »

  OCEŃ:
  4.75/5
 • Old Ideas

  Old Ideas Leonard Cohen

  ROCK

  2012-01-30 Sony

  Pierwszy od ośmiu lat album najsłynniejszego poety piosenki – Leonarda Cohena - "Old Ideas" ukazało się 30 stycznia 2012 roku. Wszystkie 10 utworów na płycie porusza dylematy ludzkiej egzystencji – podążanie za niedoścignionymi celami, obsesję miłości, seksualność, utratę bliskiej osoby. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • O2

  O2 Chemia

  ROCK

  2011-10-25 Dobra Chemia Management Sp. z o.o.

  Najnowszy album "O2" to dwupłytowe i dwujęzyczne wydawnictwo. Muzyka na płycie w swoim pełnej rockowej podstawie, posiada wiele elementów grunge’u. blues’a, hard rocka, a czasem pop rock’a. Żadnych kompleksów, żadnych granic. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • One

  One BLiSS

  POP , ROCK

  2011-07-11 Sony Music

  Debiutancki album BLiSS został nagrany pod czujnym okiem Jarosława "Jasia" Kidawy, znakomitego gitarzysty i producenta (m.in. Wilki, KSU, Feel). więcej »

  OCEŃ:
  4.7/5