szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • One Breath

  One Breath Anna Calvi

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-10-07 Domino Records

  Anna Calvi to jedna z najważniejszych kobiet we współczesnej muzyce, o czym przekonywał już debiutancki album artystki z 2011 roku. Nagrany we Francji nowy album, według wydawcy czyli brytyjskiej wytwórni Domino, jest odważnym i bezkompromisowym dziełem otwierającym w karierze artystki nowy rozdział. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Orphans

  Orphans 1926

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-08-02 Music Is The Weapon

  Tym razem trójmiejska grupa przygotowała podwójne wydawnictwo, w skład którego wchodzą EP–ki „Bury The Ghost” i „Orphans”. Nie zabrakło na nich znanych z pierwszego albumu mrocznych, transowych brzmień. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Optica

  Optica Miloopa

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2011-11-26 Gig Ant

  Miloopa posiada niezwykłą umiejętność skupienia wielobarwnych odcieni wielu stylistyk. Najnowszy, trzeci album studyjny "Optica" w unikatowy sposób redefiniuje granice gatunków muzycznych. więcej »

  OCEŃ:
  4.56/5
 • Out Of The Wall

  Out Of The Wall Sinusoidal

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2011-09-20 Luna Music

  W trzy miesiące po bardzo dobrze przyjętej przez publiczność i krytyków EP-ce wrocławskiego duetu Sinusoidal, w sklepach pojawia się ich pełnowymiarowy longplay zatytułowany "Out Of The Wall". To, co w kilku miniaturach zapowiadała czerwcowa EP-ka, doczekało się muzycznego rozwinięcia na płycie. więcej »

  OCEŃ:
  4.91/5
 • Of The Days

  Of The Days Grey Reverend

  ALTERNATIVE

  2011-07-11 Motion Audio Records

  L.D.Brown, wokalista i gitarzysta, którego polska publiczność zna jako głos The Cinematic Orchestra, debiutuje solowym krążkiem w barwach Motion/ Ninja Tune (pod pseudonimem Grey Reverend). "Of The Days" to połączenie czarnej soulowej tradycji z akustycznym folkiem. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Osobliwości

  Osobliwości Tomasz Budzyński

  ALTERNATIVE , ROCK

  2011-06-23 Isound Labels

  Trzeci solowy album Tomasza Budzyńskiego, członka grup Armia, Budzy i Trupia Czaszka, 2Tm2,3. Za produkcję odpowiadał Michał Garstecki, który nagrywał między innymi płyty Jacka Hałasa, Janusza Prusinowskiego czy zespołu Affabre Concinui. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Oneirism op. 1

  Oneirism op. 1 The Transgress

  ALTERNATIVE , BLUES

  2011-01-12 Ropeadope / Soliton

  The Transgress, to młodociany twór polskich instrumentalistów, których sprowokował do szeroko pojętych działań muzycznych. Marcin A. Steczkowski - muzyk wywodzący się z mocno akustycznej alternatywy, związany m.in. z zespołem Orange the Juice. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • One Night Only

  One Night Only One Night Only

  ROCK , ALTERNATIVE

  2010-08-23 Mercury Records

  Drugi album One Night Only. W Wielkiej Brytanii longplay dotarł do 36. pozycji zestawień. Muzycy zaczęli nagrywać materiał jeszcze w 2008 roku (pierwotnie miał ukazać się w wakacje 2009) i część z powstałych wtedy kompozycji prezentowali na koncertach jako zwiastuny dzieła (m.in. "Intention Confidential", "A Thousand Dreams" czy "Daydream"). więcej »

  OCEŃ:
  5/5