szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Nocturnes

  Nocturnes Little Boots

  2013-05-05 On Repeat

  Premiera "Nocturnes" odbyła się 5 maja 2013 roku. nakładem On Repea. Jest to drugi krążek w dyskografii Little Boots . więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Now What?!

  Now What?! Deep Purple

  ROCK

  2013-04-29 Ear Music

  Pierwszy od ośmiu lat studyjny album Deep Purple. Za produkcję krążka odpowiedzialny jest Bob Ezrin, który ma na koncie współpracę z Pink Floyd czy Kiss. więcej »

  OCEŃ:
  4.61/5
 • Nowa Wymowa

  Nowa Wymowa Pabieda

  ROCK

  2013-04-20 Fonografika

  Zespół Pabieda, legenda festiwalu w Jarocinie, powraca z najnowszym albumem „Nowa Wymowa”. Najnowszy materiał zespołu to również, nowe mocniejsze brzmienie. Na płycie gościnnie wystąpili artyści z takich zespołów jak Bas Tajpan, Back to Ocean, Kult oraz Buldog. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • No Redemption

  No Redemption Combichrist

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2013-01-25 Out Of Line

  No Redemption to zbiór trzynastu utworów, które norwesko-amerykański Combichrist przygotował specjalnie na potrzeby gry DmC Devil May Cry. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • No Beginning No End

  No Beginning No End Jose James

  RNB

  2013-01-21 EMI

  "No Beginning No End" to trzeci krążek w karierze muzyka – jednocześnie jest to kontynuacja „Dreamer” oraz „Black Magic”. Sam Jose James podkreśla, że materiał, który jest na najnowszym krążku uwolnił go jako artystę. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Niedopowiedzenia

  Niedopowiedzenia Czarny

  HIPHOP

  2012-11-12 Prosto

  "Niedopowiedzenia" to producencki album Czarnego, jednego z założycieli HIFI Bandy, na którego bitach nagrywała cała czołówka polskiego rapu. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • North

  North Matchbox Twenty

  ROCK

  2012-09-04 Atlantic

  Po 10 latach, które minęły od ukazania się krążka "More Than You Think You Are", cierpliwość fanów Matchbox Twenty zostanie nagrodzona. Amerykańska formacja zapowiedziała właśnie na 4 września 2012 premierowy album studyjny. więcej »

  OCEŃ:
  4.33/5
 • Na krawędzi

  Na krawędzi Jula

  POP

  2012-08-13 My Music

  Jula zdecydowała się na zamieszczenie całej swojej płyty "Na krawędzi" na swoim kanale YouTube. Z jednej strony przesłuchanie albumu pomoże niezdecydowanym w podjęciu decyzji o zakupie, ale znacznie ważniejszy jest fakt, że fani nie mający środków na zakup płyty będą mogli jej słuchać do woli. więcej »

  OCEŃ:
  4.76/5