szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • No Stress

  No Stress De Mono

  ROCK , POP

  2010-09-08 Agora

  Muzycy przekonują, że "No Stress" to najbardziej dojrzały album w ich historii. Nowy materiał grupy ma łączyć nowoczesność ze starymi brzmieniami. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • No Mercy Fool!/The Suicidal Family

  No Mercy Fool!/The Suicidal Family Suicidal Tendencies

  ROCK , METAL

  2010-09-07 Suicidal Records

  7. września to data premiery nowego albumu Suicidal Tendencies zatytułowanego "No Mercy Fool!/The Suicidal Family". Na płycie znajdą się zremasterowane kawałki zaczerpnięte z twórczości grupy No Mercy (pierwszej kapeli Mike'a Clarka, gitarzysty Suicidal) oraz nowe wersje utworów z albumu Join The Army który został wydany przez Suicidal Tendencies w 1987 r. więcej »

  OCEŃ:
  3.54/5
 • No Boundaries

  No Boundaries Alexander Rybak

  POP

  2010-08-27 Magic Records

  Drugi album Alexandra Rybaka. Producentem płyty jest Amir Aly, z którym muzyk pracował przy poprzednim krążku - „Farytales” (przy piosenkach „Roll With The Wind” i „Funny Little World”). więcej »

  OCEŃ:
  4.03/5
 • Nightmare

  Nightmare Avenged Sevenfold

  ELECTRONIC , METAL , ROCK

  2010-07-27 Warner

  Album nagrany bez perkusisty The Reva, który zmarł w grudniu 2009 roku. Krążek zadebiutował na szycie zestawienia tygodnika "Billboard". Choć sesje zaczęły się w 2010 roku, już po śmierci kolegi, miał on spory wkład w komponowanie materiału (jak zapewniają muzycy, z jego udziałem powstała z nim większość numerów). więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Neon

  Neon Negative

  ROCK

  2010-07-26 Warner Music

  "Neon" jest już piątym albumem w dyskografii pochodzącej z Finlandii rockowej grupy Negative. Materiał na płytę zarejestrowano w Broken Wave Studios w Los Angeles pod okiem Warrena Rikera - realizatora znanego ze współpracy między innymi z Michaelem Jacksonem, Kornem i Santaną oraz producenta Jimmy Westerlund. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Night Work

  Night Work Scissor Sisters

  ALTERNATIVE , ROCK

  2010-06-28 Polydor

  Trzeci studyjny album tej bardzo popularnej amerykańskiej grupy popowej. Płytę promuje singiel "Fire With Fire". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Nie Bój Się Wiatru

  Nie Bój Się Wiatru Yank Shippers

  ALTERNATIVE , POP

  2010-06-14

  Na polski rynek muzyczny trafia kolejna autorska płyta zespołu Yank Shippers. Krążek nawiązujący swym klimatem do folku z różnych części świata, jest jednocześnie zapisem artystycznych pomysłów i inspiracji zgromadzonych podczas ostatniego roku pracy. więcej »

  OCEŃ:
  4.86/5
 • Nobody's Daughter

  Nobody's Daughter Hole

  ALTERNATIVE , ROCK

  2010-04-27 CherryForever

  Longplay pierwotnie miał być solowym dziełem Courtney Love. Ostatecznie wokalistka zaangażowała do współpracy nowych, młodych muzyków i wydała płytę pod szyldem Hole. Posunięcie to spotkało się z dezaprobatą byłych członków formacji, szczególnie współzałożyciela - Erica Erlandsona. więcej »

  OCEŃ:
  5/5