szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Nothing Was the Same

  Nothing Was the Same Drake

  HIPHOP , RNB

  2013-09-24 OVO/Republic/Cash Money Records

  Zdobywca nagrody Grammy DRAKE zaprezentował swój nowy singiel “Hold On, We’re Going Home”. Utwór dostępny jest już w sprzedaży cyfrowej. To kolejna odsłona nadchodzącego albumu “Nothing Was the Same”, którego premiera przewidziana jest na 24 września. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Niedopowiedzenia

  Niedopowiedzenia Czarny

  HIPHOP

  2012-11-12 Prosto

  "Niedopowiedzenia" to producencki album Czarnego, jednego z założycieli HIFI Bandy, na którego bitach nagrywała cała czołówka polskiego rapu. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Nowe dobro to zło

  Nowe dobro to zło Hades

  HIPHOP

  2011-10-17 Prosto

  "Nowe dobro to zło" - to tytuł pierwszego solowego albumu Hadesa, rapera dumnie reprezentującego ekipę HIFI Banda. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Nocni łowcy

  Nocni łowcy Bauagan

  ALTERNATIVE , HIPHOP , BLUES

  2011-06-10

  Powstały z inicjatywy Norbulla projekt muzyczny, któremu obce są wszelkie normy i zasady. Biorąc swój początek z przyjacielskich spotkań scenicznych, Bauagan Mistrzów (jak podówczas się nazywał) zaczął żyć własnym życiem. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • No Mercy

  No Mercy T.I.

  HIPHOP , RNB

  2010-12-07 Grand Hustle

  Siódma płyta jednego z najbardziej kontrowersyjnych amerykańskich raperów, którego życie to pasma wielkich sukcesów i wspaniałych uczynków (miliony sprzedanych płyt, nagrody Grammy, odwiedzenie mężczyzny od popełnienia samobójstwa) przeplatane porażkami w życiu osobistym. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Nothing

  Nothing N.E.R.D.

  ROCK , HIPHOP

  2010-10-29 Interscope

  "Nothing| to tytuł czwartego, studyjnego albumu kolektywu N.E.R.D. (No-one Ever Really Dies), powstałego w 2000 roku w Virginia Beach, który tworzą Pharrell Williams, Chad Hugo i Shae Haley – muzycy, producenci, autorzy piosenek. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Na serio

  Na serio Peja

  HIPHOP

  2009-09-17 Fonografika

  Drugi solowy album artysty na 33 urodziny. Na płycie znalazło się 20 premierowych utworów które wyprodukowali: White House, DJ Zel, Vixen, DNA oraz Brahu. „Na serio” to ponad 70 minut muzyki, która ukaże się na pojedynczym krążku nakładem wytwórni Fonografika. więcej »

  OCEŃ:
  4.12/5
 • NP

  NP Napszykłat

  HIPHOP

  2009-05-11 Ampersand Records

  „NP” Napszykłat to nowy krążek poznańskiego kolektywu i świadectwo niezwykłej przemiany grupy. Ich wcześniejsze surrealistyczne psycho-rapowe zabawy okazały sie preludium do magicznej podróży do krainy zgiełkliwej psychodelii, owadziej elektroniki i wonnych avant-hiphopowych pejzaży. więcej »

  OCEŃ:
  5/5