szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Między nami

  Między nami Dominika Zioło

  BLUES , POP

  2012-09-10 4ever Music

  Debiut płytowy Dominiki Zioło o nieprzypadkowym tytule "Między nami" to muzyczna opowieść o relacjach najbliższych sobie osób. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Murdered Love

  Murdered Love P.O.D.

  2012-08-03 Mystic Production

  Zespół P.O.D. powraca z nowym longplayem. Nad materiałem Amerykanie pracowali z Howardem Bensonem, który wcześniej nagrywał z Theory of a Deadman czy My Chemical Romance oraz właśnie z P.O.D. m.in. przy ich przełomowym dziele "Satellite". więcej »

  OCEŃ:
  4.39/5
 • Magic Hour

  Magic Hour Scissor Sisters

  POP

  2012-05-28 Universal Music

  Czwarty album jednej z najbardziej oryginalnych grup na scenie muzyki pop ukaże się już 29 maja! Na „Magic Hour” Scissor Sisters po raz kolejny udowadniają, że w pisaniu klubowo – popowych hitów nie mają sobie równych. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Melanż

  Melanż Czerwie

  ALTERNATIVE , ROCK , ELECTRONIC

  2012-05-25 Offside Records

  „Melanż” - nowy album grupy Czerwie to muzyczna mikstura, w której elementy folkowe połączone są z elektroniką, mocniejszym, nowoczesnym graniem i „punkową jazdą”. To folk polany psychodelicznym sosem. Pudelsi mieli swój psychopop - Czerwie mają swój psychofolk. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Mój Świat

  Mój Świat Piotr Karpienia

  POP

  2012-05-15 Sony

  "Mój świat" - bo tak zatytułowana jest pierwsza płyta Piotra Karpieni. - “ Mam nadzieję ze się spodoba” - mówi wokalista. Jest dopracowana w każdym szczególe. Praca nad płytą trwała 2 lata. więcej »

  OCEŃ:
  4.43/5
 • Music Is Life

  Music Is Life Dash Berlin

  CLUB

  2012-05-15 Sony

  Album "Music Is Life" to drugi autorski krążek Dash Berlin, następca wydanej w 2009 roku, przebojowej płyty "The New Daylight", na której znalazły się m.in. niezapomniane "Till The Sky Falls Down”, "Man On The Run", czy "Waiting". więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Marley

  Marley Bob Marley

  ALTERNATIVE , FILM

  2012-04-17 Universal

  "Marley" to ścieżka dźwiękowa do filmu dokumentalnego o Bobie Marleyu. Jest zbiór mało znanych wersji legendarnych utworów Marleya, pojawia się tu również wcześniej nie wydana na żadnym nośniku 9 minutowa wersja utworu Jammin z koncertu „One Love Peace” z 78 roku. więcej »

  OCEŃ:
  4.41/5
 • MTV Unplugged

  MTV Unplugged Florence And The Machine

  ROCK

  2012-04-09 Universal

  W zestawie znalazło się nagranie z udziałem Josha Homme'a z Queens of the Stone Age. Występ miał miejsce 16 grudnia ubiegłego roku w Nowym Jorku. Na scenie zespołowi Florence Welch towarzyszył 11-osobowy chór gospel. więcej »

  OCEŃ:
  4.43/5