szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • My Place

  My Place Monika Borzym

  BLUES

  2013-10-15 Sony Music

  Co najczęściej robią artyści, których album zachwycił recenzentów i na dodatek świetnie się sprzedał? Starają się ów sukces powtórzyć. Monika Borzym była zasłużenie wychwalana za swój debiut "Girl Talk", smaczną kolekcję kobiecych hitów, przemienionych w szlachetne, jazzowe ballady przez aranżera Gila Goldsteina. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Moizm

  Moizm Tomek Makowiecki

  ROCK , POP

  2013-10-08 Sony Music

  Makowiecki wraca z autorskim materiałem, który jest nie tylko najciekawszą płytą w jego dorobku, ale który jesteśmy przekonani zobaczycie we wszystkich tegorocznych podsumowaniach w kategorii Album Roku. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Miłość

  Miłość Jamal

  HIPHOP

  2013-10-08 Parlophone Music Poland

  Warto. Nawet jeśli czekać na taki album trzeba kilka lat, a od ''Urban Discotheque'' minęło pięć. ''Jeśli ta płyta wyszłaby wcześniej, byłaby po prostu słaba. Dojrzałem, wszyscy potwornie dojrzeliśmy, a to wymaga czasu. Gojenia ran i marnowania blizn. Oprócz tego całe mnóstwo przyziemnych historii. Ale moja babcia zawsze mówiła, że na dobre się czeka''. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • M.O.

  M.O. Nelly

  HIPHOP , RNB

  2013-09-30 Republic

  Nelly powraca ze swoim siódmym albumem! Raper ma na swoim koncie oszałamiającą ilość 28 milionów sprzedanych płyt i 54 milionów singli! więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Mechanical Bull

  Mechanical Bull Kings of Leon

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-09-24 RCA

  Należący do panteonu rockowych sław, amerykański kwartet Kings of Leon wydaje szósty w swojej dyskografii album studyjny. więcej »

  OCEŃ:
  4.38/5
 • MGMT

  MGMT MGMT

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-09-17 Columbia

  Grupa MGMT powraca z nowym, trzecim krążkiem w karierze. Album zatytułowany po prostu „MGMT” - jak zapowiadają członkowie zespołu - jest kolejną próba poszerzenia granic muzyki pop. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Magna Carta... Holy Grail

  Magna Carta... Holy Grail Jay-Z

  HIPHOP

  2013-07-23 Universal Music Polska

  Longplay ukaże się 23 lipca 2013 roku. Jak podała wcześniej rzeczniczka rapera, Jana Fleishman, na krążek trafiło 15 piosenek, w tym "Open Letter". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Miłość z tamtych lat

  Miłość z tamtych lat Super Girl & Romantic Boys

  ELECTRONIC , ROCK , ALTERNATIVE

  2013-06-24 Antena Krzyku

  Zaczynali w 1998 w Warszawie, w czasach wszechobecnego techno i raczkującego hip hopu. Nikt wtedy jeszcze nie wiedział, że za parę lat muzyka i styl lat 80-tych staną się największym krzykiem mody, a PRL-owskie gwiazdy z tamtych czasów zaczną reaktywować się jak grzyby po deszczu. więcej »

  OCEŃ:
  5/5