szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Music Is Life

  Music Is Life Dash Berlin

  CLUB

  2012-05-15 Sony

  Album "Music Is Life" to drugi autorski krążek Dash Berlin, następca wydanej w 2009 roku, przebojowej płyty "The New Daylight", na której znalazły się m.in. niezapomniane "Till The Sky Falls Down”, "Man On The Run", czy "Waiting". więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Mixed For Feet Vol. 1

  Mixed For Feet Vol. 1 Gabriel & Dresden

  CLUB

  2011-09-26 Armada Music

  Josh Gabriel i Dave Dresden powracają! Po trzech latach pracy z projektami solowymi, legendarny duet uderza z nową serią kompilacji, oraz trasą koncertową obejmującą kluby i festiwale na całym świecie. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Mixfinder

  Mixfinder Novika

  CLUB , ELECTRONIC

  2011-06-14 Kayax

  Przebojowe kompozycje z uhonorowanego nagrodą Fryderyk 2011 albumu "Lovefinder" zdobyły nie tylko uznanie krytyki i dużą popularność, ale też od początku inspirowały muzyków i producentów do tworzenia ich własnych wersji. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Mirage

  Mirage Armin Van Buuren

  CLUB

  2010-09-13 Armada Music

  Album "Mirage" to z pewnością największy jak dotychczas projekt Armina van Buurena. Nowe, specjalnie zbudowane studio i 2 lata ciężkiej pracy z wieloma utalentowanymi artystami. więcej »

  OCEŃ:
  4.61/5
 • Mirage

  Mirage Armin Van Buuren

  CLUB

  2010-09-13 Armada Music

  Album "Mirage" to z pewnością największy jak dotychczas projekt Armina van Buurena. Nowe, specjalnie zbudowane studio i 2 lata ciężkiej pracy z wieloma utalentowanymi artystami. Przed Wami jedno z najważniejszych klubowych wydawnictw ostatnich lat. Oto nowy, najbardziej dojrzały i perfekcyjnie dopracowany album króla muzyki Trance. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Magic Island Vol.3: Music for Balearic People (mixed By Roger Shah)

  Magic Island Vol.3: Music for Balearic People (mixed By Roger Shah) Roger Shah

  CLUB

  2010-06-28 Armada Music

  W ciągu kilku lat label niemieckiego DJ’a i producenta Rogera Shaha wyrósł na największą wytwórnię promującą artystów sceny Balearic Trance. Każdego roku do biura „magicznej wyspy” spływają setki demówek z całego świata, z których wybierane są te największe perełki, które już wkrótce ukażą się nakładem Magic Island Records. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • More!

  More! Booka Shade

  CLUB , ELECTRONIC

  2010-06-11 Get Physical Records

  "More!" to czwarty pełnowymiarowy album studyjny berlińskiego duetu electrohouse - Booka Shade. Walter Merziger i Arno Kammermeier pracowali nad albumem ponad 18 miesięcy, a efektem jest płyta z typowym dla Booka Shade melodyjnym techno-house’owym brzmieniem. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Maxymalny Clubbing Zima 2010

  Maxymalny Clubbing Zima 2010

  MULTI , CLUB

  2009-11-06 MyMusic

  Nadchodzący weekend ma szansę stać się jednym z najgorętszych tej jesieni! 6.11.09 premiera albumu "Maxymalny Clubbing Zima 2010"! więcej »

  OCEŃ:
  1/5