szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Mój Staszewski

  Mój Staszewski Jacek Bończyk

  BLUES , CLASSIC , ALTERNATIVE

  2012-01-13 MTJ

  "Mój Staszewski" to płyta, na której Jacek Bończyk, jedne z najlepszych polskich aktorów śpiewających sięga po repertuar Stanisława Staszewskiego, przedstawiciela undergroundu lat 60-tych. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Moje Kolędy

  Moje Kolędy Zbigniew Preisner

  CLASSIC , POP

  2010-11-29 Sony Music Poland

  Święta Bożego Narodzenia to czas spokoju, refleksji i spotkań w gronie najbliższych. Muzyka świąteczna towarzyszy nam nie tylko podczas wigilijnej kolacji, ale przewija się przez cały świąteczny okres tworząc niepowtarzalną atmosferę. Nikt nie potrafi policzyć wszystkich kolęd. więcej »

  OCEŃ:
  3.56/5
 • Mi Bossa Nova

  Mi Bossa Nova Carmen Cuesta

  CLASSIC , BLUES

  2010-03-22 Tweety Records

  "Mi Bossa Nova" to piąta płyta w karierze żony słynnego jazzowego gitarzysty Chucka Loeba – całkowicie zainspirowana postacią A. C. Jobima – brazylijskiego kompozytora (‘The Girl from Ipanema’), muzyka i wokalisty, uznawanego za twórcę stylu ‘bossa nova’. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • My Christmas

  My Christmas Andrea Bocelli

  CLASSIC , POP

  2009-11-02 Philips

  „My Christmas” to pierwszy świąteczny album Andrea Bocelli, na którym znalazły się najpopularniejsze utwory związane ze Świętami "White Christmas", "Oh Holy Night", "Santa Claus is Coming to Town", "Jingle Bells", "Silent Night", "The Christmas Song," i wiele innych. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Mano Suave

  Mano Suave Yasmin Levy

  CLASSIC

  2008-06-12 World Village

  "Mano Suave" to trzecia płyta Yasmin Levy. Żydowska muzyka przeplatająca się z andaluzyjskim flamenco i tureckim temperamentem. Płyta zawiera 12 utworów. więcej »

  OCEŃ:
  0/5