szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • La Liberación

  La Liberación CSS

  ELECTRONIC , ROCK , ALTERNATIVE

  2011-08-19 Cooperative Music

  Trzecia płyta brazylijskich hipsterów! CSS (pełna nazwa Cansei De Ser Sexy) to dowodzony przez charyzmatyczną wokalistkę Lovefoxxx prawie żeński zespół (4 dziewczyny i 1 chłopak), który zyskał globalny rozgłos, dzięki debiutanckiej płycie „CSS”. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • LP1

  LP1 Joss Stone

  POP , RNB , ROCK

  2011-07-26 Surfdog Records

  "LP1" to wbrew tytułowi nie jest pierwszy longplay Joss Stone, ale... piąty! Ukazał się 26 lipca 2011 roku nakładem Surfdog Records (w Polsce dystrybucją zajęła się firma Dream Music. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Ladies' Jazz vol. 7

  Ladies' Jazz vol. 7

  BLUES

  2011-07-18 Warner Music Poland

  Jeszcze przed siódmą edycją Festiwalu w Gdyni przygotowano specjalnie na lato 2011 siódmą już płytę z "ladiesjazzowej" serii. Znajdziecie na niej wszystkie gwiazdy tegorocznego festiwalu. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Living On The Edge Of Time

  Living On The Edge Of Time Yuksek

  CLUB , ELECTRONIC

  2011-07-12 Polydor

  Druga płyta czołowego producenta francuskiej sceny electro. Yuksek zyskał międzynarodowy rozgłos za sprawą debiutanckiego albumu “Away From The Sea”, z którego pochodzi klubowy hit “Tonight”, wykorzystany w reklamie Peugeota. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Lunapark

  Lunapark Sen Zu

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-06-20 SP Records

  Po debiutanckim eklektycznym i ciepło przyjętym - zarówno przez słuchaczy, jak i krytyków – debiucie zespołu płytą „Romantic & Stajlisz” - pojawia się bardzo spójna druga płyta ukazująca charakterystyczny styl, który wykrystalizował się na przestrzeni ostatnich dwóch lat działalności zespołu. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Lupercalia

  Lupercalia Patrick Wolf

  ELECTRONIC , POP , ALTERNATIVE

  2011-06-20 Mercury Records

  Patrick Wolf powrócił z kolejną płytą. "Lupercalia" jest jego piątym krążkiem studyjnym, który początkowo miał być drugą częścią koncepcyjnego albumu "Battle". więcej »

  OCEŃ:
  4.75/5
 • Lucid Moments

  Lucid Moments Tune

  ALTERNATIVE , ROCK

  2011-06-10 Tune Records

  Debiutancki album zespołu Tune. Materiał został zarejestrowany w łódzkim Toya Studios, a zmasterowany w Los Angeles przez zdobywcę nagrody Grammy - Roberta Hadleya - który miał przyjemność współpracować z takimi grupami jak Pink Floyd czy Korn. więcej »

  OCEŃ:
  4.64/5
 • Love & Revolution

  Love & Revolution Nicola Conte

  BLUES , ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2011-06-10 Universal Music

  Nicola Conte to włoski DJ, producent i kompozytor. W swojej muzyce łączy jazz, bossa-novę, muzykę lat 60. i elektronikę. więcej »

  OCEŃ:
  5/5