szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Lifelines

  Lifelines Andrea Corr

  POP

  2011-05-29 AC Records

  Drugie solowe dzieło Andrei Corr znanej z The Corrs. Tym razem artystka sięgnęła po cudze piosenki, przygotowując zestaw coverów. W zestawie znajdują się utwory pochodzące z repertuaru Johna Lennona, Roya Orbisona, Kirsty McColl, Daniela Johnstona, The Velvet Underground czy Blue Nile. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Let Them Talk

  Let Them Talk Hugh Laurie

  ROCK , BLUES

  2011-05-16 Warner

  Debiutancki longplay brytyjskiego aktora, Hugh Lauriego, najlepiej znanego z tytułowej roli w serialu "Dr House". Materiał powstawał w studiach Ocean Way w Los Angeles i w Kingsway Studios, znajdujących się w French Quarter w Nowym Orleanie. więcej »

  OCEŃ:
  4.94/5
 • LP

  LP Trupa Trupa

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-05-09 Wydawnictwo Niezależne

  Debiutancki album trójmiejskiej formacji Trupa Trupa pod tytułem "LP". Rok wcześniej ukazała się ep-ka z czterema utworami: "Koszula w kwiaty", "Marmalade sky", "Opór" i "Leather Jesus". więcej »

  OCEŃ:
  4.6/5
 • Listen To Your Leader

  Listen To Your Leader Neo Retros

  ALTERNATIVE

  2011-05-09 Sony Music Polska

  Debiutancki album grupy Neo Retros. Zespół tworzą: Skyboy - wokalista, kompozytor, Q - perkusista znany z zamiłowania do nowych technologii, Mr S - gitarzysta oraz Junior - basista. więcej »

  OCEŃ:
  4.73/5
 • Luxtorpeda

  Luxtorpeda Luxtorpeda

  ROCK

  2011-05-09 SDC

  Debiutancki album formacji Luxtorpeda założonej przez Roberta "Litzę" Friedricha znanego z Acid Drinkers, Flapjack czy Arki Noego. Skład grupy uzupełnili zaprzyjaźnieni z gitarzystą muzycy oraz raper Przemysław "Hans" Frencel z duetu Pięć Dwa Dębiec. więcej »

  OCEŃ:
  4.86/5
 • Lux Mundi

  Lux Mundi Samael

  METAL

  2011-05-02 Nuclear Blast

  "Nafaszerowaliśmy ten album tyloma elementami, że mam wrażenie, iż stworzyliśmy coś na kształt czarnej dziury" - żartuje Vorph, główna postać szwajcarskiego Samaela, mówiąc o dziewiątym dziele zespołu, który założył w 1987 roku z bratem Xy. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Love?

  Love? Jennifer Lopez

  POP

  2011-04-29 Universal Music Polska

  Materiał na album wyprodukowali m.in. RedOne, Stargate, Tricky Stewart, The-Dream, Danja, D-Mile oraz Radio. W dwóch utworach wsparła Jennifer Lopez sama Lady Gaga, która jest współautorką utworu "Hypnotico" oraz współproducentem "Inviding My Mind". więcej »

  OCEŃ:
  4.64/5
 • Luminal

  Luminal Komety

  ALTERNATIVE

  2011-04-16 Jimmy Jazz

  Po koncertowym albumie "Złoto Azteków" Komety powracają z kwietniowym wydawnictwem "Luminal" z którego znane są single "Osiemnaste urodziny" i "Mogłem być tobą". więcej »

  OCEŃ:
  3.67/5