szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Louder

  Louder Lea Michele

  POP

  2014-02-28 Columbia

  Lea Michele, śpiewająca aktorka znana z pierwszoplanowej roli ‘Rachel’ w serialu GLEE wydaje długo oczekiwany debiutancki album. Nie wszyscy wiedzą, że na srebrny ekran trafiła prosto z Broadway’u, gdzie występowała m.in. w musicalach Nędznicy, Skrzypek na Dachu czy Ragtime. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Lilly

  Lilly Bisquit

  POP , BLUES

  2014-02-25 Muzyka Powiśle

  Na nowej płycie Bisquit słychać zespół - skład, który na stałe gra ze sobą od poprzedniej płyty "Pytania"- Asia Chacińska, Serek Tomek Krawczyk, Sebastian Frankiewicz, Maciej Szczyciński i Piotr Rychlec. więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • Little Red

  Little Red Katy B

  CLUB , POP

  2014-02-07 Rinse/Columbia

  W lutym 2014 r. ukaże się drugi krążek jednej z najpopularniejszych wokalistek muzyki elektronicznej, dupstep i R&B - Katy B. "Little Red" to następca jej świetnie przyjętego krążka 'On A Mission' z 2012 roku, z którego pochodziły przeboje „Lights On (feat. Ms Dynamite)”, „Easy Please Me” i „Perfect Stranger”. więcej »

  OCEŃ:
  4.67/5
 • Love, Marriage & Divorce

  Love, Marriage & Divorce Babyface , Toni Braxton

  RNB , POP

  2014-02-04 Motown

  Toni Braxton i Babyface – dwie czołowe postaci sceny R&B wracają do gry na wspólnej płycie! więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Live at the Cellar Door

  Live at the Cellar Door Neil Young

  ROCK

  2013-12-10 Reprise

  Kompaktowa wersja kolejnego wspaniałego koncertu, jaki legendarny Neil Young odnalazł w swoich archiwach i postanowił podzielić się nim ze światem. "Live From The Cellar Door" to tuzin piosenek, jakie fantastyczny Kanadyjczyk wykonał podczas sześciu koncertów w stolicy USA, Waszyngtonie, między 30 listopada a 2 grudnia 1970 roku. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Life, Love & Hope

  Life, Love & Hope Boston

  ROCK , FILM

  2013-12-03 Frontiers Records

  Boston wraca z nowym, studyjnym materiałem. Płyta nosi tytuł „Life, Love & Hope” i jest pierwszym studyjnym krążkiem kapeli od ponad 10 lat. Inspiracją dla nowych kompozycji były refleksje na temat, jak pewne traumatyczne wydarzenia wpływają na życie człowieka. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Live at Rome Olympic Stadium

  Live at Rome Olympic Stadium Muse

  ROCK

  2013-11-29 Warner

  Przed nimi nie zrobił tego nikt. Genialne brytyjskie trio Muse uwieczniło swój kapitalny występ na Stadionie Olimpijskim w Rzymie z lipca 2013 na najnowocześniejszych kamerach i teraz dzieli się efektem z milionami fanów na całym świecie w najwyższej możliwej rozdzielczości! więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • La Revolucion

  La Revolucion Michał Wiśniewski

  POP

  2013-11-26 My Music

  Po sukcesie płyt nagranych z zespołem Ich Troje, przyszedł czas na kolejny solowy projekt charyzmatycznego wokalisty, który po kilkuletniej przerwie powraca na polski rynek muzyczny. Nie tylko z nowym wizerunkiem, ale przede wszystkim, nowatorskim materiałem. więcej »

  OCEŃ:
  3.83/5