szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Lilly

  Lilly Bisquit

  POP , BLUES

  2014-02-25 Muzyka Powiśle

  Na nowej płycie Bisquit słychać zespół - skład, który na stałe gra ze sobą od poprzedniej płyty "Pytania"- Asia Chacińska, Serek Tomek Krawczyk, Sebastian Frankiewicz, Maciej Szczyciński i Piotr Rychlec. więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • Lutosławski Tuwim. Piosenki nie tylko dla dzieci

  Lutosławski Tuwim. Piosenki nie tylko dla dzieci Dorota Miśkiewicz

  BLUES

  2013-11-12 Sony Music

  Nowe oblicze Doroty Miśkiewicz, zespołu Kwadrofonik i wielkiego mistrza polskiej kompozycji Witolda Lutosławskiego – płyta dla dzieci – starszych, młodszych i tych całkiem dużych. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Ladies' Jazz vol. 7

  Ladies' Jazz vol. 7

  BLUES

  2011-07-18 Warner Music Poland

  Jeszcze przed siódmą edycją Festiwalu w Gdyni przygotowano specjalnie na lato 2011 siódmą już płytę z "ladiesjazzowej" serii. Znajdziecie na niej wszystkie gwiazdy tegorocznego festiwalu. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Love & Revolution

  Love & Revolution Nicola Conte

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC , BLUES

  2011-06-10 Universal Music

  Nicola Conte to włoski DJ, producent i kompozytor. W swojej muzyce łączy jazz, bossa-novę, muzykę lat 60. i elektronikę. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Let Them Talk

  Let Them Talk Hugh Laurie

  ROCK , BLUES

  2011-05-16 Warner

  Debiutancki longplay brytyjskiego aktora, Hugh Lauriego, najlepiej znanego z tytułowej roli w serialu "Dr House". Materiał powstawał w studiach Ocean Way w Los Angeles i w Kingsway Studios, znajdujących się w French Quarter w Nowym Orleanie. więcej »

  OCEŃ:
  4.94/5
 • Ladies’ Jazz vol.6

  Ladies’ Jazz vol.6

  MULTI , BLUES

  2011-02-14 Warner Music Poland

  Tym razem wielbiciele Ladies’ Jazz musieli czekać nieco dłużej na kolejną, szóstą już płytę z tej serii ale jej zawartość z pewnością zrekompensuje w pełni ten czas. To zarówno powrót do gorącej atmosfery gdyńskich koncertów Ladies’ Jazz: więcej »

  OCEŃ:
  2.6/5
 • Legacy of a Legend

  Legacy of a Legend Dave Brubeck

  BLUES

  2010-11-16 Sony Legacy

  Dwupłytowa antologia uświetniająca 90 – te urodziny ambasadora jazzu. 21 piosenek wybranych przez Dave Brubecka, obejmujące jego twórczość w Columbia Records w latach 1954-1970. Album zawiera wcześniej niepublikowane wykonanie na żywo „Three to Get Ready” zarejestrowane podczas Classic Quartet Final Concert 26 grudnia 1967 roku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Live At Montreal DVD

  Live At Montreal DVD Nikki Yanofsky

  BLUES

  2010-10-01 Universal Music

  DVD „Live in Montreal „ zawiera w większości wykonania live utworów znajdujących się na debiutanckim krążku „Nikki”, który do rąk polskich słuchaczy trafi także we wrześniu. więcej »

  OCEŃ:
  5/5