szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Live At River Plate

  Live At River Plate AC/DC

  ROCK , METAL

  2012-11-20 Sony

  Zestaw "Live At River Plate" ukazał się 20 listopada. Materiał zarejestrowano podczas występów Australijczyków w Buenos Aires. W grudniu 2009 roku rockmani dali w Argentynie trzy wyprzedane show dla blisko 200 tysięcy fanów. więcej »

  OCEŃ:
  3.86/5
 • La part du diable

  La part du diable Acid Drinkers

  METAL

  2012-10-19 Mystic Production

  19 października ukazała się nowy longplay Acid Drinkers, "La Part Du Diable". Płyta została zarejestrowana głównie w studio Perlazza u Przemysława "Perły" Wejmanna, a za jej produkcję odpowiedzialny był perkusista grupy, Maciej "Ślimak" Starosta. więcej »

  OCEŃ:
  4.71/5
 • Long Live Heavy Metal

  Long Live Heavy Metal 3 Inches of Blood

  METAL

  2012-03-27 Century Media Records

  Piąty longplay w dyskografii 3 Inches of Blood. W ojczyźnie muzyków album zadebiutował na 95. pozycji zestawień. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Live from Beyond Hell/Above Heaven

  Live from Beyond Hell/Above Heaven Volbeat

  ROCK , METAL

  2012-01-13 Vertigo

  Najpopularniejszy duński zespół rock-metalowy w wersji koncertowej. Na płycie CD i DVD zatytułowanej "Live from Beyond Hell/Above Heaven" znalazły się utwory nagrane podczas kilku koncertów. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Lulu

  Lulu Metallica , Lou Reed

  ROCK , METAL

  2011-10-28 Universal Music

  "Dlaczego to zaskakujące?", dziwi się Lou Reed. "Zaskakująca to byłaby współpraca Metalliki i Cher. To byłoby dziwne. A my – to dosyć oczywiste połączenie". Mimo wszystko, na wieść o wspólnym przedsięwzięciu Lou Reeda i zespołu Metallica, większość uniosła brwi do góry ze zdziwienia. więcej »

  OCEŃ:
  4.07/5
 • Los Asesinos del Sur

  Los Asesinos del Sur Stillborn

  METAL

  2011-09-01 Ataman Productions

  Czwarty album mielecko-tarnowskiego Stillborn ukaże się 1 września 2011 nakładem Ataman Productions. Płyta nosi tytuł "Los Asesinos del Sur" (pol. Mordercy z południa) i zawiera dziesięć kompozycji. więcej »

  OCEŃ:
  4.6/5
 • Lux Mundi

  Lux Mundi Samael

  METAL

  2011-05-02 Nuclear Blast

  "Nafaszerowaliśmy ten album tyloma elementami, że mam wrażenie, iż stworzyliśmy coś na kształt czarnej dziury" - żartuje Vorph, główna postać szwajcarskiego Samaela, mówiąc o dziewiątym dziele zespołu, który założył w 1987 roku z bratem Xy. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Last Rites

  Last Rites Pentagram

  METAL

  2011-04-12 Metal Blade Records

  Cztery dekady grania, a Pentagram po wielu przetasowaniach w składzie nadal w formie! Klasycy doom metalu wracają, a fani liczą na powtórkę fantastycznego albumu z 1994 roku - "Be Forewarned" - który został stworzony przez duet Liebling/Griffin. więcej »

  OCEŃ:
  5/5