szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Loud Like Love

  Loud Like Love Placebo

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-09-16 Universal

  To już 7 studyjne wydawnictwo grupy Placebo. Płyta była nagrywana w londyńskim studiu RAK w 2012 i 2013 roku, pod okiem producenta Adama Noble’a i zawiera 10 premierowych utworów. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Long Way Down

  Long Way Down Tom Odell

  POP , ALTERNATIVE

  2013-06-24 Columbia

  Tom Odell to 21-letni debiutant z Wielkiej Brytanii, którego na Wyspach okrzyknięto sensacją i objawieniem muzycznym. W październiku 2012r. ukazała się jego EP-ka - “Songs From Another Love”, która przyniosła mu nominację i nagrodę BRIT Awards 2013 w kategorii Critics’ Choice Award. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Little Pieces

  Little Pieces Logophonic

  ALTERNATIVE , ROCK , RNB

  2013-03-05 Music Is The Weapon

  Logophonic to projekt muzyków, którzy od lat są aktywni na trójmiejskiej scenie. Brali udział w różnorodnych projektach, zarówno razem (Lars), jak i osobno (Blenders, Bielizna, Mordy czy No Limits). W końcu Maciej Szkudlarek i Krzysztof Stachura postanowili wydać wspólnie nagraną płytę. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Lemon

  Lemon Lemon

  ALTERNATIVE , POP , ROCK

  2012-11-27 EMI Music Poland

  Zespołu LemON chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. Zwycięzcy trzeciej edycji programu Must be the music – tylko muzyka już na pierwszym castingu zrobili wielką furorę swoim występem. Płyta LemON to debiutancki album wydany nakładem wytwórni EMI Music Poland. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Lux

  Lux Brian Eno

  ALTERNATIVE

  2012-11-12 Sonic

  12 listopada ukazał się nowy album Briana Eno, "Lux". Wydawca, Warp, zapewnia, że to najbardziej ambitna pozycja w dyskografii artysty. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Lindsey Stirling

  Lindsey Stirling Lindsey Stirling

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2012-09-18 BridgeTone

  Debiutancki album dub-stepowej skrzypaczki! W zaledwie kilkanaście miesięcy wyjątkowo utalentowana dziewczyna stała się prawdziwą sensacją w internecie. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Love This Giant

  Love This Giant St. Vincent , David Byrne

  ALTERNATIVE

  2012-09-10 Sonic

  Pod tytułem "Love This Giant" ukaże się wspólna płyta St. Vincent i Davida Byrne'a. Oboje artystów pełni na płycie obowiązki wokalne. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Loma Vista

  Loma Vista Family Of The Year

  ALTERNATIVE , POP , ROCK

  2012-07-10 Nettwerk

  Nowe brzmienie Kalifornii! Najbardziej pozytywny album ostatnich miesięcy! "Loma Vista" to materiał, który znajdzie się kiedyś na poczesnym miejscu w muzycznych annałach. Patronem medialnym wydawnictwa jest Wirtualna Polska. Krążek ukazał się w Polsce 28 stycznia 2014 roku dzięki Magic Records. więcej »

  OCEŃ:
  1.04/5