szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Louder

  Louder Lea Michele

  POP

  2014-02-28 Columbia

  Lea Michele, śpiewająca aktorka znana z pierwszoplanowej roli ‘Rachel’ w serialu GLEE wydaje długo oczekiwany debiutancki album. Nie wszyscy wiedzą, że na srebrny ekran trafiła prosto z Broadway’u, gdzie występowała m.in. w musicalach Nędznicy, Skrzypek na Dachu czy Ragtime. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Lilly

  Lilly Bisquit

  POP , BLUES

  2014-02-25 Muzyka Powiśle

  Na nowej płycie Bisquit słychać zespół - skład, który na stałe gra ze sobą od poprzedniej płyty "Pytania"- Asia Chacińska, Serek Tomek Krawczyk, Sebastian Frankiewicz, Maciej Szczyciński i Piotr Rychlec. więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • Little Red

  Little Red Katy B

  POP , CLUB

  2014-02-07 Rinse/Columbia

  W lutym 2014 r. ukaże się drugi krążek jednej z najpopularniejszych wokalistek muzyki elektronicznej, dupstep i R&B - Katy B. "Little Red" to następca jej świetnie przyjętego krążka 'On A Mission' z 2012 roku, z którego pochodziły przeboje „Lights On (feat. Ms Dynamite)”, „Easy Please Me” i „Perfect Stranger”. więcej »

  OCEŃ:
  4.67/5
 • Love, Marriage & Divorce

  Love, Marriage & Divorce Babyface , Toni Braxton

  POP , RNB

  2014-02-04 Motown

  Toni Braxton i Babyface – dwie czołowe postaci sceny R&B wracają do gry na wspólnej płycie! więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • La Revolucion

  La Revolucion Michał Wiśniewski

  POP

  2013-11-26 My Music

  Po sukcesie płyt nagranych z zespołem Ich Troje, przyszedł czas na kolejny solowy projekt charyzmatycznego wokalisty, który po kilkuletniej przerwie powraca na polski rynek muzyczny. Nie tylko z nowym wizerunkiem, ale przede wszystkim, nowatorskim materiałem. więcej »

  OCEŃ:
  3.83/5
 • Loved Me Back To Life

  Loved Me Back To Life Celine Dion

  POP

  2013-11-01 Columbia

  Nowy, pierwszy od 6 lat anglojęzyczny album jednej z najsłynniejszych i najbardziej cenionych wokalistek w historii muzyki pop - Celine Dion. Krążek "Loved Me Back To Life" był okazją do współpracy Celine z najznakomitszymi producentami i kompozytorami na świecie. więcej »

  OCEŃ:
  4.52/5
 • Lift Your Spirit

  Lift Your Spirit Aloe Blacc

  POP , RNB

  2013-10-25 Interscope

  Aloe Blacc to soulowy wykonawca, który w swojej muzyce łączy R&B, jazz oraz hip-hop. Karierę rozpoczął w 1995 roku wraz z zespołem Emanon. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Living In The iWorld

  Living In The iWorld Plastic

  POP

  2013-10-15 Parlophone

  Wielbiciele białych gadżetów! Wielki Elektronik namieszał nam w głowach! Nie znamy już życia bez Internetu. Robimy tam rzeczy, które nie zdarzają się nam w „realu” i zostawiamy tam słowa których nie mówimy offline. więcej »

  OCEŃ:
  0/5