szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Kalejdoskop

  Kalejdoskop Robert Gawliński

  ROCK

  2010-04-20 EMI Music

  Płyta zawiera 12 utworów, a każdy z nich pełen jest różnorakich dźwięków, kolorów, myśli i nawiązań. Brzmienia i nastroje zmieniają się z piosenki na piosenkę.Z szybkich na wolne, z głębokich na te bardziej ulotne, z kolorowych na monochromatyczne? więcej »

  OCEŃ:
  4.88/5
 • Koncert w Suwałkach

  Koncert w Suwałkach Nocna Zmiana Bluesa , Sławek Wierzcholski

  BLUES

  2010-04-12 4ever MUSIC

  ”Koncert w Suwałkach” nagrany w styczniu 2010 r. przez Sławka Wierzcholskiego i Nocną Zmianę Bluesa. Gościem specjalnym albumu jest Jan Błędowski – skrzypek kultowej grupy „Krzak”. więcej »

  OCEŃ:
  3.5/5
 • Kind Of Blue

  Kind Of Blue TQ

  RNB

  2010-03-23 Koch

  Najnowszy album w Stanach ma ukazać 23. marca 2010 zaś w Europie 26. stycznia. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Kronika 31. Przeglądu Piosenki Aktorskiej

  Kronika 31. Przeglądu Piosenki Aktorskiej

  MULTI , ALTERNATIVE

  2010-03-20 Luna Music

  Wraz z rozpoczęciem Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu - na rynek trafi kolejna muzyczna Kronika 31. PPA. Składa się na nią kilkanaście utworów zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów biorących udział w tegorocznym Przeglądzie. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Kayah & Royal Quartet

  Kayah & Royal Quartet Kayah

  CLASSIC , POP

  2010-03-08 Kayax

  Album Kayah & Royal Quartet – to absolutnie wyjątkowy i nowatorski projekt łączący akustyczne, klasyczne brzmienie kwartetu smyczkowego z popowym repertuarem jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. więcej »

  OCEŃ:
  2.33/5
 • Kocham Kłopoty

  Kocham Kłopoty Cała Góra Barwinków

  ALTERNATIVE

  2010-02-22 Lou & Rocked Boys

  ‘Kocham kłopoty’ to trzeci już studyjny album Całej Góry Barwinków. Płyta zawiera 15 utworów w klimacie szeroko pojętej muzyki ska. W twórczości CGB słychać fascynacje dokonaniami takich grup jak Madness czy The Specials, ale także odniesienia do swingu, reggae, rocksteady czy latino. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Koniec z dziewczynami

  Koniec z dziewczynami Leszcze

  POP

  2010-02-14 MTJ

  Po pięciu latach fonograficznego milczenia popularny zespół Leszcze wydaje nową płytę pt. "Koniec z dziewczynami". To taneczna mieszanka wybuchowa, która łączy szalone rockabilly, pop, swing, funk i rocka, a to wszystko w niepowtarzalnej, charakterystycznej dla zespołu, lekko pastiszowej formie. więcej »

  OCEŃ:
  3.59/5
 • Kamyk Zielony

  Kamyk Zielony Dorota Osińska

  POP

  2010-01-22 Sztukoteka

  Piosenkarka, aktorka warszawskiego Teatru Rampa ("Sztukmistrz z miasta Lublina”", "Brat naszego Boga", "Jajokracja", "Oskary, Oskary"). Występowała na wielu scenach muzycznych i teatralnych w Polsce, a także w USA, Kanadzie, Niemczech i Francji. Śpiewała m.in. z Magdą Umer. więcej »

  OCEŃ:
  5/5