szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Kaleidoscope Heart

  Kaleidoscope Heart Sara Bareilles

  POP

  2010-09-07 Epic

  Trzeci album wokalistki znanej z przeboju "Love Song" sprzed 2 lat. Porównywana z takimi 'głosami' jak Fiona Apple czy Norah Jones Sara Bareilles nie jest kolejną przeciętną wokalistką-kompozytorką - ma nieodparty urok, humor, pomysł na zarówno swoją muzykę jak i wygląd. więcej »

  OCEŃ:
  1.36/5
 • Keepers Of The Faith

  Keepers Of The Faith Terror

  METAL

  2010-08-30 Century Media Records

  To już piąty album hardcorowej grupy z Los Angeles. Krążek nagrywany był w Buzzbomb Studios (Kalifornia), a przy produkcji pomagał Chad Gilbert z zespołu New Found Glory. Za kwestie techniczne i miksowanie odpowiadali Paul Miner (znany ze współpracy z Death By Stereo, Adamantium) oraz Matt Hyde (Slayer, Hatebreed). więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Korn III - Remember Who You Are

  Korn III - Remember Who You Are Korn

  ROCK

  2010-07-12 Roadrunner Records

  Dziewiąty album w dorobku formacji i pierwszy dla Roadrunner Records. Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Ross Robinson, który współpracował już z zespołem przy debiutanckim albumie "Korn" (1994 r.) oraz "Life is Peachy" (1996 r.). więcej »

  OCEŃ:
  4.07/5
 • Kvelertak

  Kvelertak Kvelertak

  METAL , ALTERNATIVE , ROCK

  2010-06-21 Indie Distribution

  Debiutancki album wyjątkowo przebojowych Norwegów, którzy odważnie mieszają style, od rock n' rolla, przez punk rock, po black metal. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Kryzys komunizmu

  Kryzys komunizmu Kryzys

  ALTERNATIVE , ROCK

  2010-05-25 Songood House

  Płyta "Kryzys komunizmu" to zbiór nagranych na nowo największych przebojów grupy Kryzys. Wśród 13 utworów jest też kilka, nigdy dotąd niepublikowanych, nowych piosenek. Wszystkie utwory powstały na przełomie lat 70/80-tych i w pełni oddają atmosferę tamtych czasów. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • KIDS & The City

  KIDS & The City

  POP , MULTI

  2010-05-25 MyMusic

  Z okazji Dnia Dziecka mamy propozycję na wspaniały prezent. Album KIDS & the City to niekwestionowany bestseller wśród składanek dla najmłodszych. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Króliczek Titou - Świat Titou

  Króliczek Titou - Świat Titou

  POP , FILM

  2010-05-24 Warner Music Poland

  "Świat Titou" to druga część polskiej wersji ścieżki dźwiękowej do francuskiej bajki "Króliczek Titou". Piosenki pełne dziecięcej radości i beztroski zaśpiewane przez Króliczka to doskonały pomysł na wspólną zabawę z maluchami. więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • Kim Nowak

  Kim Nowak Kim Nowak

  ROCK , ALTERNATIVE

  2010-05-14 Universal Music Polska

  Nowy projekt Braci Waglewskich! Kim Nowak – zespół powstał w 2008 roku w składzie Michał Sobolewski, Bartek Waglewski, Piotr Waglewski. 14 maja ukaże się debiutancki album zatytułowany „Kim Nowak“. więcej »

  OCEŃ:
  5/5