szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Królestwo

  Królestwo Hunter

  METAL

  2012-11-06 Tune Project/Mystic Production

  Królestwo – to tytuł najnowszej płyty Huntera. Tym razem zespół z pełną świadomością postanowił przekroczyć wszelkie dotychczasowe granice i nagrać płytę studyjną - poza studiem. więcej »

  OCEŃ:
  3.8/5
 • Kiss

  Kiss Carly Rae Jepsen

  POP

  2012-09-18 Universal Music Polska

  Album wypełnia 16 kompozycji, w tym duet z Justinem Bieberem. - To teksty i pomysły piosenek, które zbierałam przez lata - wyjaśnia gwiazda. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Kisses On The Bottom

  Kisses On The Bottom Paul McCartney

  ROCK

  2012-02-07 Hear Music

  Nowy album zatytułowany "Kisses on the Bottom" to zbiór standardów, przy których wychowywał się McCartney. Wzbogacą go dodatkowo dwie autorskie kompozycje Paula McCartneya "My Valentine" i "Only Our Hearts". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Koncert w Mega Clubie

  Koncert w Mega Clubie GrubSon

  HIPHOP

  2011-12-12 MaxFloRec

  Agencja artystyczno-wydawnicza MaxFloRec oferuje swoim fanom DVD z występem artysty, który od jakiegoś czasu bije rekordy popularności w Polsce, gra rekordowe ilości koncertów w Polsce i nie tylko, a przede wszystkim pozostaje bezkonkurencyjnym artystą w kategorii "najbardziej energiczne i nieprzewidywalne występy na żywo". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Kosmostumostów

  Kosmostumostów L.U.C

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC , HIPHOP

  2011-10-22 EMI Music Poland

  22 października ukazało się multimedialne wydawnictwo artysty, od lat związanego z Wrocławiem. Właśnie temu miastu, jego ludziom i duchom L.U.C dedykuje album "Kosmostumostów". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Krzyk

  Krzyk Iza Lach

  POP

  2011-10-18 EMI Music Poland

  Drugi długogrający longplay polskiej wokalistki Izy Lach. W odróżnieniu od debiutu, tym razem artystka zajęła się również produkcją materiału. więcej »

  OCEŃ:
  4.33/5
 • Karmelki i gruz

  Karmelki i gruz Kombajn do Zbierania Kur po Wioskach

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-10-17 Mystic Production

  17 października 2011 roku, swoją premierę miał nowy album zespołu Kombajn do zbierania kur po wioskach. Trzeci, długo oczekiwany, studyjny album grupy, zatytułowany został "Karmelki i gruz". Na nowy album zespołu trafiło dziesięć utworów. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • KonKubiNap

  KonKubiNap Marek Napiórkowski

  BLUES

  2011-10-07 Universal Music Polska

  7 października 2011 ukazał się album "KonKubiNap" firmowany przez Marek Napiórkowski Trio, nagrany live wraz z Cezarym Konradem (perkusja) i Robertem Kubiszynem (gitary). Album został nagrany podczas ubiegłorocznych (jesień 2010) koncertów grupy w klubach jazzowych w kliku miastach Polski. więcej »

  OCEŃ:
  5/5