szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Królestwo

  Królestwo Hunter

  METAL

  2012-11-06 Tune Project/Mystic Production

  Królestwo – to tytuł najnowszej płyty Huntera. Tym razem zespół z pełną świadomością postanowił przekroczyć wszelkie dotychczasowe granice i nagrać płytę studyjną - poza studiem. więcej »

  OCEŃ:
  3.8/5
 • Kicking & Screaming

  Kicking & Screaming Sebastian Bach

  ROCK , METAL

  2011-09-27 Frontiers Records

  Czwarta pozycja w solowej dyskografii Sebastiana Bacha i drugi pełnowartościowy longplay z autorskim materiałem. Longplay dotarł do 73. miejsca Billboard Top 200. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Kairos

  Kairos Sepultura

  METAL

  2011-06-24 Nuclear Blast

  Na 24 czerwca 2011 r. Sepultura ustaliła datę premiery nowego albumu. Longplay nosi tytuł "Kairos". Materiał powstawał w Trama Studios w Sao Paulo. Za produkcję odpowiadał Roy Z. więcej »

  OCEŃ:
  4.25/5
 • Khaos Legions

  Khaos Legions Arch Enemy

  METAL

  2011-05-30 Century Media

  Premiera ostatniego albumu wydanego jak dotąd przez Arch Enemy planowana jest na koniec maja tego roku. Przy produkcji materiału zespół wspierał producent Rickard Bengtsson znany ze współpracy przy wcześniej wydanym krążku "Doomsday Machine". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Keepers Of The Faith

  Keepers Of The Faith Terror

  METAL

  2010-08-30 Century Media Records

  To już piąty album hardcorowej grupy z Los Angeles. Krążek nagrywany był w Buzzbomb Studios (Kalifornia), a przy produkcji pomagał Chad Gilbert z zespołu New Found Glory. Za kwestie techniczne i miksowanie odpowiadali Paul Miner (znany ze współpracy z Death By Stereo, Adamantium) oraz Matt Hyde (Slayer, Hatebreed). więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Kvelertak

  Kvelertak Kvelertak

  ROCK , METAL , ALTERNATIVE

  2010-06-21 Indie Distribution

  Debiutancki album wyjątkowo przebojowych Norwegów, którzy odważnie mieszają style, od rock n' rolla, przez punk rock, po black metal. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Killswitch Engage

  Killswitch Engage Killswitch Engage

  METAL

  2009-06-30 Roadrunner Records

  Piąty krążek Killswitch Engage. Album zadebiutował na 7. miejscu zestawienia "Billboardu", co było najwyższą lokatą piastowaną przez zespół. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Katorz

  Katorz Voivod

  METAL

  2006-07-25 Nuclear Blast

  Album powstał w oparciu o demówki stworzone przez gitarzystę formacji, Piggy'ego tuż przed jego śmiercią w 2005 roku. Kolega przekazał materiał pozostałym członkom na laptopie - po jego odejściu muzycy wraz z producentem Glenem Robinsonem zabrali się za jego opracowywanie. więcej »

  OCEŃ:
  0/5