szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Kveikur

  Kveikur Sigur Ros

  ROCK , ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2013-06-12 XL Recordings

  Kveikur, siódmy studyjny album w dorobku Sigur Rós, przynosi sporą odmianę, zarówno pod względem muzycznym, jak i tematycznym. Islandczycy do tej pory byli kojarzeni z muzyką spod znaku ambientu, bardzo klimatyczną, gdzie ważną rolę pełniły instrumenty klawiszowe. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Kosmostumostów

  Kosmostumostów L.U.C

  ALTERNATIVE , HIPHOP , ELECTRONIC

  2011-10-22 EMI Music Poland

  22 października ukazało się multimedialne wydawnictwo artysty, od lat związanego z Wrocławiem. Właśnie temu miastu, jego ludziom i duchom L.U.C dedykuje album "Kosmostumostów". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Kinshasa One Two

  Kinshasa One Two DRC Music

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2011-10-03 Warp Records

  Album "Kinshasa One Two" to połączenie współczesnej muzyki europejskiej i afrykańskiej z podtekstem charytatywnym w tle. Współpraca Damona Albarna oraz kilku muzyków z Demokratycznej Republiki Konga, przy wsparciu znanych producentów z Europy zaowocowała wydaniem albumu, który ma pomóc lokalnej społeczności. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Kpt. Skała

  Kpt. Skała Kolorofon

  ROCK , ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2009-11-27 Myszka Records

  Noise, pop, disco, funk, drum'n'bass, punk to tylko część inspiracji jakich można się doszukać w twórczości zespołu. Płyta brzmieniem nawiązuje do dokonań takich zespołów jak My Bloody Valentine, Sonic Youth, Pixies, Kraftwerk, Red Hot Chilli Peppers czy Velvet Underground. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Keeping Secrets

  Keeping Secrets Skye Edwards

  ELECTRONIC , POP

  2009-10-07 Independent

  Drugi solowy longplay wokalistki formacji Morcheeba. Zestaw promowany był przez singel z utworem "I Believe". Krążek został wydany przez należącą do wokalistki, niezależną wytwórnię Skyewards. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Karnawał 2009

  Karnawał 2009

  POP , ELECTRONIC

  2008-12-19

  Za dwa tygodnie rozpocznie się karnawałowe szaleństwo, już dziś prezentujemy kompilację muzyczną, która powstała z myślą o noworocznej zabawie więcej »

  OCEŃ:
  3.75/5
 • Knowle West Boy

  Knowle West Boy Tricky

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2008-07-07 Isound Labels

  Rok 2008 to czas przebudzenia bristolskich legend: w wielkim stylu wróciła formacja Portishead, ładnie zanurkowała Morcheeba z albumem Dive Deep, świetną formą błysnęła też dawna partnerka Tricky'ego - Martina Topley-Bird. więcej »

  OCEŃ:
  3.5/5
 • Kalwi & Remi & Friends In The Mix, vol. 2

  Kalwi & Remi & Friends In The Mix, vol. 2

  ELECTRONIC

  2006-10-06

  Duet najpopularniejszych polskich DJ-ów, postanowił jeszcze w tym roku wydać swoją trzecią płytę. Tym razem będzie to mega mix, na którym znajdą się wszyscy artyści, z którymi Kalwi i Remi mieli kontakt w ostatnich miesiącach swojej kariery muzycznej. Artyści ci udzieli zgody na wykorzystanie ich utworów na Mixtape polskich artystów. więcej »

  OCEŃ:
  5/5