szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Kosmos dla mas

  Kosmos dla mas Romantycy Lekkich Obyczajów

  POP

  2013-12-05 SP Records

  Choć od ukazania się ich debiutanckiej płyty "Lejdis & Dżentelmenels" upłynął zaledwie rok, Romantycy Lekkich Obyczajów wrócili do studia, by przygotować nowy, niezwykły album, zatytułowany "Kosmos Dla Mas". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Kolędowo

  Kolędowo Zakopower

  POP

  2013-11-23 Parlophone

  CD – zawiera 10 kolęd zaaranżowanych na skład Zakopower poszerzony o gości. Aranż to idealny środek pomiędzy tym co w kolędach najważniejsze – tradycją i emocjami, a z drugiej strony świeżością ale bez sztucznego parcia na wymyślne nowatorstwo. więcej »

  OCEŃ:
  1/5
 • Ketevan

  Ketevan Katie Melua

  POP , BLUES

  2013-09-16 Dramatico

  Wydanie swojej szóstej, studyjnej płyty "Ketevan" KATIE MELUA zaplanowała w dziesiątą rocznicę sukcesu swojego debiutanckiego albumu "Call Of The Search" i w dzień swoich 29 urodzin. Jakby tego było mało, tytuł też nie jest przypadkowy. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Komponując siebie

  Komponując siebie Sylwia Grzeszczak

  POP

  2013-06-11 EMI Music Poland

  Trzeci studyjny album polskiej piosenkarki Sylwii Grzeszczak, wydany 11 czerwca 2013 roku przez wytwórnię płytową EMI Music Poland. Album zawiera 13 utworów. Płytę promowały piosenki "Flirt" i "Pożyczony". więcej »

  OCEŃ:
  4.88/5
 • Kozmic Blues: Tribute To Janis Joplin

  Kozmic Blues: Tribute To Janis Joplin Natu

  POP , HIPHOP , RNB

  2013-06-03 Warner Music

  Niesamowity materiał! Natalia "Natu" Przybysz, jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek, znana z grupy Sistars i nagrań solowych, składa hołd jednej z największych legend i charyzmatycznych postaci w historii muzyki, Janis Joplin. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Kaleidoscope Dream

  Kaleidoscope Dream Miguel

  POP

  2013-02-12 Sony

  W Polsce 12 lutego 2013 roku ukazała się płyta Miguela - „Kaleidoscope Dream”, która zebrała same rewelacyjne recenzje. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Kiss

  Kiss Carly Rae Jepsen

  POP

  2012-09-18 Universal Music Polska

  Album wypełnia 16 kompozycji, w tym duet z Justinem Bieberem. - To teksty i pomysły piosenek, które zbierałam przez lata - wyjaśnia gwiazda. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Krzyk

  Krzyk Iza Lach

  POP

  2011-10-18 EMI Music Poland

  Drugi długogrający longplay polskiej wokalistki Izy Lach. W odróżnieniu od debiutu, tym razem artystka zajęła się również produkcją materiału. więcej »

  OCEŃ:
  4.33/5