szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Kozmic Blues: Tribute To Janis Joplin

  Kozmic Blues: Tribute To Janis Joplin Natu

  RNB , POP , HIPHOP

  2013-06-03 Warner Music

  Niesamowity materiał! Natalia "Natu" Przybysz, jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek, znana z grupy Sistars i nagrań solowych, składa hołd jednej z największych legend i charyzmatycznych postaci w historii muzyki, Janis Joplin. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Killer Love

  Killer Love Nicole Scherzinger

  RNB , POP

  2011-05-20 Interscope

  20 maja 2011 r. ukaże się debiutancki album Nicole Scherzinger zatytułowany "Killer Love". Ostatnio wokalistka podbiła listy przebojów na całym świecie singlami "Poison" i "Don’t Hold Your Breath", które znajdą się na nowym krążku. więcej »

  OCEŃ:
  4.71/5
 • Kind Of Blue

  Kind Of Blue TQ

  RNB

  2010-03-23 Koch

  Najnowszy album w Stanach ma ukazać 23. marca 2010 zaś w Europie 26. stycznia. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Keeps Gettin' Better - A Decade of Hits

  Keeps Gettin' Better - A Decade of Hits Christina Aguilera

  POP , RNB

  2008-11-07 RCA

  Christina Aguilera podsumowuje dotychczasowy, 10-letni dorobek. 10 listopada ukaże się kompilacja "Keeps Gettin' Better - A Decade of Hits". W zestawie znajdą się największe przeboje wokalistki oraz dwa premierowe utwory - "Keeps Gettin' Better" i "Dynamite". więcej »

  OCEŃ:
  4.4/5
 • Kingdom Come

  Kingdom Come Jay-Z

  RNB , HIPHOP

  2006-11-21 Roc-A-Fella

  W ciągu pierwszego tygodnia w USA został sprzedany w ilości 680 000 kopii. Pierwszym singlem z płyty był "Show Me What You Got" wyprodukowany przez Just Blaze. Jay-Z jednak sam wyprodukował większość muzyki, natomiast zaprosił do współpracy wielu znakomitych gości. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Kelis Was Here

  Kelis Was Here Kelis

  ELECTRONIC , RNB , HIPHOP

  2006-08-22 Jive

  Kelis powróciła z długo oczekiwanym przez fanów nowym albumem “ Kelis was here”. Premierę płyty poprzedzał singiel „Bossy”, który ma duże szanse stać się takim hitem jakim są utwory 'Milkshake', 'Trick Me', 'Millionaire' 'In Public' z poprzednich płyt. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Kaleidoscope

  Kaleidoscope Kelis

  RNB , POP

  1999-12-07 Virgin

  Debiutancki album Kelis wydany w 1999 roku został zauważony zarówno przez media amerykańskie jak i europejskie. Artystka umiejętnie wykorzystała miejski styl w zawojowaniu list przebojów. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Kamień

  Kamień Kayah

  RNB , POP

  1995-11-13 Zic Zac

  Pierwszy solowy autorski album "Kamień" wydany został w 1995 roku w Zic - Zac Music Company. Album oscylujący w klimatach soul, jazz oraz R&B, został świetnie przyjęty przez krytyków i całą branżę muzyczną, idealnie trafił w lukę na polskiej scenie muzycznej, szybko osiągając status "złotej płyty". więcej »

  OCEŃ:
  5/5