szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Jest zapisane

  Jest zapisane Jarek Wist

  BLUES , POP

  2014-02-06 Agencja Verita Nostra/Warner Music Group

  6 lutego 2014 r. ukaże się długo oczekiwana, pierwsza solowa płyta Jarka Wista. Album Jest Zapisane promuje melodyjny utwór Nieważne co powiesz, który można już usłyszeć w rozgłośniach radiowych. więcej »

  OCEŃ:
  4.54/5
 • James Arthur

  James Arthur James Arthur

  RNB , POP

  2013-11-04 Syco Music

  Do rzadkości należy ostatnio, żeby zwycięstwo w programie telewizyjnym dawało przepustkę do prawdziwej, międzynarodowej kariery. Zdarza się to już tylko w przypadku prawdziwych artystów, którym wystarczy chwila w blasku reflektorów, by zostać zauważonym i zapamiętanym na długo po zakończeniu programu. więcej »

  OCEŃ:
  4.8/5
 • Jatata

  Jatata Indios Bravos

  POP

  2013-10-18 Mystic Production

  "Tak bardzo cieszę się, że jesteś..." - tymi słowami zaczyna się tytułowa piosenka z naszej piątej studyjnej płyty, którą nazwaliśmy - Jatata. I choć piosenka ta dotyczy dużo poważniejszych spraw niż nagrywanie płyt, to cytat ten świetnie oddaje nasz stan ducha wynikający z zakończenia prac nad tym krążkiem. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Już zmrok

  Już zmrok Patrycja Patty Dłutkiewicz

  POP

  2013-10-15 Parlophone Music Poland

  "Już zmrok" to debiutancka płyta jednej z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia Patrycji Dłutkiewicz "Patty". Muzykę i teksty na płytę skomponowała i napisała sama Patty. Osobiste teksty piosenek opowiadają o relacjach damsko-męskich, wierze w siebie i swoje marzenia, o stawianiu czoła problemom. więcej »

  OCEŃ:
  2.6/5
 • Jamie Lidell

  Jamie Lidell Jamie Lidell

  POP

  2013-02-19 Sonic

  19 lutego 2013 roku ukazał się nowy, imienny album Jamiego Lidella. Artysta udostępnił album do odsłuchu w całości na swoim profilu MySpace. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Jesteś światłem

  Jesteś światłem Krzysztof Herdzin

  BLUES , ALTERNATIVE , CLASSIC , POP

  2013-02-12 Universal

  "Jesteś światłem" to już dwunasta autorska płyta Krzysztofa Herdzina. Po raz kolejny artysta zaskakuje nas innym podejściem do swojej twórczości. więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • Jiaolong

  Jiaolong Caribou

  POP

  2012-10-08 Jiaolong Records

  8 października 2012 roku do sprzedaży trafił album tanecznego projektu Dana Snaitha, szerzej znanego jako Caribou. Album "Jiaolong" ukazał się pod szyldem Daphni nakładem własnej wytwórni muzyka, która też nazywa się Jiaolong. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Jaśniebajka

  Jaśniebajka Joanna & The Forests

  ALTERNATIVE , POP

  2012-04-18 Creative Music

  Po kilku latach muzycznego milczenia szczecińska Artystka prezentuje nową wrażliwość, nowy projekt Joanna & The Forests. Premierowy album Jaśniebajka ukazał się w sklepach 18 kwietnia 2012. więcej »

  OCEŃ:
  2/5