szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • III

  III Chickenfoot

  ROCK

  2011-09-27 earMUSIC

  Druga pozycja w dorobku supergrupy Chickenfoot. Producentem materiału był obok muzyków zespołu Mike Fraser, który ma na koncie współpracę m.in. z AC/DC czy Aerosmith. Głównym twórcą materiału był gitarzysta Joe Satriani. więcej »

  OCEŃ:
  4.83/5
 • I Am the Club Rocker

  I Am the Club Rocker Inna

  POP , CLUB

  2011-09-19 Roton Records

  Druga płyta królowej europejskich parkietów! Jeszcze nie przestaliśmy nucić "Hot" i "Deja Vu", a filigranowa piękność z Rumuni już uraczyła nas świeżą porcją klubowych hitów! więcej »

  OCEŃ:
  4.8/5
 • I Love Polska

  I Love Polska

  POP , ROCK

  2011-09-19 Sony Music Polska

  Sony Music Polska przekazuje w ręce słuchaczy kolejny album z serii "I Love…". Tym razem są to polskie przeboje. Na trzech krążkach zamieszczono prawie sześćdziesiąt hitów ostatnich trzech dekad, na czwartym teledyski naszych gwiazd. więcej »

  OCEŃ:
  3.67/5
 • In the Grace of Your Love

  In the Grace of Your Love The Rapture

  ALTERNATIVE , ROCK

  2011-09-02 DFA

  Wielki powrót The Rapture! Niemal cała dekada minęła już od wydania debiutanckiej płyty Echoes, która nie tylko przyniosła niezapomniany singiel House of Jealous Lovers, ale też wstrząsnęła nowojorską sceną indie kreując zupełnie nowy nurt muzyczny nazwany potem nu rave. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • I'm with You

  I'm with You Red Hot Chili Peppers

  ALTERNATIVE , ROCK

  2011-08-29 Warner

  Nie ma już w legendarnych Red Hot Chili Peppers genialnego Johna Frusciante, lecz muzyka kwartetu z Kalifornii wciąż jest doskonała! Po raz kolejny małżeństwo RHCP - Rick Rubin wydało na świat przecudownego muzycznego potomka. więcej »

  OCEŃ:
  3.96/5
 • Imaginary Monsters (EP)

  Imaginary Monsters (EP) The Birthday Massacre

  ELECTRONIC , ROCK

  2011-08-08 Metropolis Records

  "Imaginary Monsters" to ep-ka kanadyjskiej grupy The Birthday Massacre, która ukazała się w sierpniu 2011 roku nakładem Metropolis Records. Zawiera trzy nowe nagrania oraz 5 remiksów (plus klip do "In The Dark"). więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • In Waves

  In Waves Trivium

  METAL

  2011-08-05 Roadrunner Records

  Nowa Metallica - tak mówiło się o Trivium, gdy kapela z Florydy wkraczała do wielkiego świata metalu. Mistrzom z Kalifornii może jeszcze nie dorównują, lecz z pewnością są na najlepszej drodze ku temu, aby za jakiś czas zająć ich miejsce. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • If Not Now, When?

  If Not Now, When? Incubus

  ALTERNATIVE , ROCK

  2011-07-12 Epic Records

  Najnowszy, siódmy album studyjny Incubus pojawia się po pięcioletniej przerwie - najdłuższym okresie jaki zespół przeznaczył na nagranie nowego materiału. więcej »

  OCEŃ:
  5/5