szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Impressions

  Impressions Chris Botti

  BLUES

  2012-04-17 Columbia

  Już 29 maja pojawi się w sprzedaży długo oczekiwany album ulubieńca polskiej publiczności – trębacza jazzowego Chrisa Bottiego. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Imaginaerum

  Imaginaerum Nightwish

  METAL , ROCK

  2011-12-02 Roadrunner Records

  "Połączenie płyty audio oraz filmu jest czymś pionierskim. To pełna przygód podróż do miejsc, które wszyscy doskonale znamy, lecz przez długi czas o nich zapominaliśmy. Mamy nadzieję, że odbędziecie tę podróż z nami i będzie się świetnie bawić" - mówi twórca muzyki fińskiej formacji, Tuomas Holopainen. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • In Case You Didn't Know

  In Case You Didn't Know Olly Murs

  POP

  2011-11-25 Epic

  Olly Murs wydaje nową płytę! Album z przebojem „Hearts Skips A Beat”, który stał się oficjalnie najpopularniejszym utworem grudnia 2011 w polskich radiach (Nielsen Music Control), zatytułowany jest „In Case You Didn’t Know” i zawiera 13 utworów, które są bezpretensjonalne, pogodne, a słuchając ich nogi same rwą się do tańca! więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Immortal

  Immortal Michael Jackson

  POP

  2011-11-21 Epic Records

  21 listopada 2011 r. nakładem Epic Records / Sony Music ukaże się nowy album Michaela Jacksona "Immortal". Premiera muzycznego spektaklu Circque De Soleil ‘Michael Jackson The Immortal Word Tour odbyła się ostatniej nocy w Montrealu. więcej »

  OCEŃ:
  4.78/5
 • Imagination Quartet

  Imagination Quartet Imagination Quartet

  BLUES

  2011-11-21 Anaconda

  Album Imagination Quartet został wydany 21 listopada 2011 r. przez niezależną wytwórnię Anaconda Productions. Zawiera 11 autorskich kompozycji, wyraźnie opartych na klasycznej jazzowej estetyce, nie pozwalających jednak zamknąć się w muzycznych standardach i pułapce oczekiwań. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Imago

  Imago Artrosis

  METAL , ROCK

  2011-11-07 Mystic Production

  "Imago" to nowy rozdział w historii zespołu Artrosis, a jednocześnie nawiązanie do najlepszych tradycji grupy ze względu na długo oczekiwany powrót do składu Macieja Niedzielskiego, współtwórcy największych sukcesów Artrosis. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Iowa - X Anniversary Edition

  Iowa - X Anniversary Edition Slipknot

  METAL , ROCK

  2011-11-01 Roadrunner Records

  Jeden z najważniejszych albumów w historii ostrego grania, a na pewno największe wydawnictwo w XXI wieku, zawierające skomasowaną tak potężną dawkę mocy i bezkompromisowej brutalności, świętuje jubileusz 10-lecia! więcej »

  OCEŃ:
  4.33/5
 • Impressions

  Impressions Lunatic Soul

  ROCK , ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2011-10-10 Kscope

  Już 10 października 2011 r., dzięki brytyjskiej wytwórni Kscope, będzie miała swoją premierę najnowsza płyta projektu Lunatic Soul, którego sprawcą jest Mariusz Duda, muzyk Riverside. "Impressions" to suplement do pierwszego i drugiego albumu w postaci ośmiu instrumentalnych kompozycji nawiązujących stylistycznie do czarno-białego dyptyku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5