szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • I Colori Dell' Amore

  I Colori Dell' Amore Alicja Węgorzewska

  POP

  2014-02-25 Sony Music

  Alicja Węgorzewska potrafi marzyć i spełniać swoje marzenia. Jako studentka Akademii Muzycznej w Warszawie płakała słuchając arii ''Casta Diva'' z opery ''Norma'' Belliniego w wykonaniu Marii Callas. Śpiewała partie Carmen, Hrabiny w ''Damie pikowej'' Czajkowskiego, Orfeusza w ''Orfeuszu i Eurydyce'' Glucka oraz Lukrecji w ''Gwałcie na Lukrecji'' Brittena. więcej »

  OCEŃ:
  4.25/5
 • In The Silence

  In The Silence Asgeir

  ALTERNATIVE , POP

  2014-01-27 One Little Indian Records

  Produkcją debiutanckiego krążka islandzkiego artysty zajął się Gudmundur Kristinn Jonsson, a poetycko brzmiące teksy napisał 72-letni ojciec Asgeira. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Is There Anybody Out There?

  Is There Anybody Out There? A Great Big World

  ALTERNATIVE , POP

  2014-01-21 Epic Records

  Wyobraź sobie, że masz własny zespół i któregoś dnia do Twojego utworu tańczy uczestniczka amerykańskiego programu You Can Dance… Wyobraź sobie, że nazajutrz Christina Aguilera przyznaje, że nie może przestać słuchać tej piosenki i kontaktuje się z Tobą z prośbą o duet… więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • In the Minds of Evil

  In the Minds of Evil Deicide

  METAL

  2013-11-26 Century Media

  Legenda death metalu DEICIDE wyda swoją najnowszą płytę “In The Minds Of Evil” 25 listopada, za pośrednictwem Century Media Records. Album jest jedenastym studyjnym krążkiem w znamienitej, trwającej ponad 25 lat karierze DEICIDE. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Imperium

  Imperium Hunter

  METAL

  2013-11-15 Tune Project/Mystic Production

  "IMPERIUM" to tytuł najnowszej płyty HUNTERA. Jest ona kontynuacją słowno-muzyczną "KRÓLESTWA" - ubiegłorocznego wydawnictwa, które pół roku po premierze otrzymało status Złotej Płyty. więcej »

  OCEŃ:
  4.18/5
 • Introversja

  Introversja 52UM

  ALTERNATIVE

  2013-10-26 Fonografika

  INTROVERSJA – trzeci album zespołu 52UM jest nawiązaniem do okresu nazywanego przez samych muzyków „PRASZUMEM” - początków aktywności twórczej duetu Roberta Brylewskiego i Konrada Januszka więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Ifi Ude

  Ifi Ude Ifi Ude

  RNB , ELECTRONIC

  2013-10-14 Self-released

  Debiutancka i producencka płyta Ifi Ude to jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów tej jesieni. Na swoim pierwszym longplay’u artystka konsekwentnie ukazuje swój unikatowy styl, który jest mozaiką inspiracji, wrażeń i poszukiwań. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • In Your Hands

  In Your Hands Eliza Doolittle

  POP

  2013-10-14 Parlophone

  Premiera najnowszego albumu Elizy Doolittle, zatytułowanego „IN YOUR HANDS” i wydanego nakładem wytwórni Parlophone Records, odbyła się w październiku 2013 roku. więcej »

  OCEŃ:
  0/5