szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • In the Minds of Evil

  In the Minds of Evil Deicide

  METAL

  2013-11-26 Century Media

  Legenda death metalu DEICIDE wyda swoją najnowszą płytę “In The Minds Of Evil” 25 listopada, za pośrednictwem Century Media Records. Album jest jedenastym studyjnym krążkiem w znamienitej, trwającej ponad 25 lat karierze DEICIDE. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Imperium

  Imperium Hunter

  METAL

  2013-11-15 Tune Project/Mystic Production

  "IMPERIUM" to tytuł najnowszej płyty HUNTERA. Jest ona kontynuacją słowno-muzyczną "KRÓLESTWA" - ubiegłorocznego wydawnictwa, które pół roku po premierze otrzymało status Złotej Płyty. więcej »

  OCEŃ:
  4.18/5
 • Infestissumam

  Infestissumam Ghost B.C.

  METAL

  2013-04-10 Sonet

  Druga płyta szwedzkiej gwiazdy heavy metalu. Ghost B.C. zasłynęli nie tylko swoją muzyką porównywaną często z Black Sabbath, Blue Oyster Cult czy Mercyful Fate, ale też ekscentrycznym wizerunkiem scenicznym. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Imaginaerum

  Imaginaerum Nightwish

  ROCK , METAL

  2011-12-02 Roadrunner Records

  "Połączenie płyty audio oraz filmu jest czymś pionierskim. To pełna przygód podróż do miejsc, które wszyscy doskonale znamy, lecz przez długi czas o nich zapominaliśmy. Mamy nadzieję, że odbędziecie tę podróż z nami i będzie się świetnie bawić" - mówi twórca muzyki fińskiej formacji, Tuomas Holopainen. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Imago

  Imago Artrosis

  ROCK , METAL

  2011-11-07 Mystic Production

  "Imago" to nowy rozdział w historii zespołu Artrosis, a jednocześnie nawiązanie do najlepszych tradycji grupy ze względu na długo oczekiwany powrót do składu Macieja Niedzielskiego, współtwórcy największych sukcesów Artrosis. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Iowa - X Anniversary Edition

  Iowa - X Anniversary Edition Slipknot

  ROCK , METAL

  2011-11-01 Roadrunner Records

  Jeden z najważniejszych albumów w historii ostrego grania, a na pewno największe wydawnictwo w XXI wieku, zawierające skomasowaną tak potężną dawkę mocy i bezkompromisowej brutalności, świętuje jubileusz 10-lecia! więcej »

  OCEŃ:
  4.33/5
 • In Waves

  In Waves Trivium

  METAL

  2011-08-05 Roadrunner Records

  Nowa Metallica - tak mówiło się o Trivium, gdy kapela z Florydy wkraczała do wielkiego świata metalu. Mistrzom z Kalifornii może jeszcze nie dorównują, lecz z pewnością są na najlepszej drodze ku temu, aby za jakiś czas zająć ich miejsce. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Illud Divinum Insanus

  Illud Divinum Insanus Morbid Angel

  METAL , ELECTRONIC

  2011-06-07 Season of Mist

  Nowy album nagrany został z oryginalnym wokalistą grupy - Davidem Vincentem i jest to pierwsza płyta po prawie 15 latach z Vincentem w składzie! Będzie to już ósmy krążek w dorobku Amerykanów i jak sam zespół zapowiada - pojęcie ekstremalnego metalu zostanie na nim na nowo zdefiniowane! więcej »

  OCEŃ:
  4.11/5