szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Icky Thump

  Icky Thump The White Stripes

  ALTERNATIVE , ROCK

  2007-06-15 WEA/Reprise

  Tytuł nowego albumu The White Stripes, „Icky Thump" wywodzi się od popularnego na północy Anglii zwrotu „ecky thump", który jest okrzykiem zdziwienia i zaskoczenia. Wybór tego tytułu jest bardzo na miejscu, bo po całorocznej przygodzie Jacka White’a z grupą The Raconteurs wielu obawiało się, iż jest to koniec The White Stripes. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • It’s Not Over

  It’s Not Over

  ROCK

  2007-05-21

  Karierę Chrisa Daughtry najlepiej opisał pewien internauta, mówiąc iż Daughtry powstał i wzniósł się niczym Feniks. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • It Won't Be Soon Before Long

  It Won't Be Soon Before Long Maroon 5

  ROCK

  2007-05-16 A & M Records

  Nagroda Grammy za „Najlepszego Nowego Artysty” w roku 2006, oraz sprzedaż ponad dziesięciu milionów egzemplarzy albumu „Songs About Jane”, były potwierdzeniem dobrego pomysłu Maroon 5, którzy stworzyli brzmienie, oparte na połączeniu rocka i r&b. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Infinity On High

  Infinity On High Fall Out Boy

  ROCK

  2007-03-05 Fueled By Ramen

  Kolejne wyróżnienia dla Fall Out Boy, to nagroda MTV i magazynu muzycznego Kerrang!. Rok 2006 przyniósł znakomicie przyjętą trasę po Europie, a wraz z nią geometryczny wzrost popularności zespołu. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Impeach My Bush

  Impeach My Bush Peaches

  ALTERNATIVE , ROCK , ELECTRONIC

  2006-07-11 XL

  "Impeach My Bush" to tytuł czwartej płyty Peaches. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • It's Never Been Like That

  It's Never Been Like That

  ROCK , POP

  2006-07-03

  Phoenix po raz kolejny dokonują czegoś niezwykle istotnego. Powracają z nową płytą po "Alphabetical" i "30 Days Ago", ich albumie zarejestrowanym na żywo, w ciągu trzydziestu dni majowej trasy w 2004 roku (150 koncertów w trzech krajach). Po swoim ostatnim występie w sierpniu 2005 roku postanowili odciąć się od rzeczywistości, by całkowicie poświęcić się pracy nad nowym albumem. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Is A Real Boy

  Is A Real Boy

  ROCK

  2006-05-15

  Say Anthing to popowo-punkowa formacja Maksa Bemisa, ktory nie dość, że napisał i skomponował wszytskie utwory na tym dwupłytwoym albumie, to jeszcze zagral na prawie wszystkich instrumentach. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • In

  In Agressiva 69

  ALTERNATIVE , ROCK , ELECTRONIC

  2006-05-15 EMI Music Poland

  Po kilku latach pojawiła się się nowa płyta studyjna grupy Agressiva 69. Nowy materiał zespołu jest niewątpliwie najbardziej interesującym wydawnictwem w historii jego dokonań. więcej »

  OCEŃ:
  5/5