szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Inni

  Inni Totentanz

  ROCK

  2011-04-11 Mystic Production

  „Inni” to tytuł trzeciego studyjnego krążka Totentanz. Płyta zawierać będzie 13 kompozycji i znajdzie się na półkach sklepowych 11.04.2011. Jak zapowiadają muzycy jest to nowe oblicze zespołu, nadal rockowe, ale skręcające ku nieco innej stylistyce. więcej »

  OCEŃ:
  4.67/5
 • III/IV

  III/IV Ryan Adams

  ALTERNATIVE , ROCK

  2010-12-14 PAX AM

  Dwunasty longplay Ryana Adamsa. Album został zarejestrowany przez muzyka wraz z formacją The Cardinals w 2006 roku. Dzieło powstało w tym samym momencie, kiedy artysta pracował nad longplayem "Easy Tiger", niemniej nie został wtedy opublikowany. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • It's What I'm Thinking Part I - Photographing Snowflakes

  It's What I'm Thinking Part I - Photographing Snowflakes Badly Drawn Boy

  ROCK

  2010-10-12 The End Records

  Damon Gough bardzo źle znosi nudę. Ten wyjątkowy artysta na scenie alternatywnej niespełna rok po ukazaniu się krążka z muzyką filmową "Is There Nothing We Could Do?" daje fanom w prezencie kolejną porcję wspaniałych piosenek, której nadał frapujący tytuł "It's What I'm Thinking Part I - Photographing Snowflakes". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • I Hate You Rock'n'Roll

  I Hate You Rock'n'Roll Mikirurka

  ALTERNATIVE , ROCK

  2010-10-10 HeavyMusic Records

  Płyta "I Hate You Rock'n'Roll" wyprodukowana została wiosną 2010 r. przez zespół Mikirurka. Nagrań dokonali Greg Toma z krakowskiego Studio Centrum oraz Krzysztof Godycki z dębickiego Studio Chinook. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • I Feel Like Playing

  I Feel Like Playing Ronnie Wood

  ROCK

  2010-09-28 Eagle Rock

  Siódme studyjne dokonanie Ronniego Wooda. Dzieło było pilotowane przez singel z nagraniem "Thing About You". Tytuł i projekt okładki nawiązuje do jednego z obrazów artysty. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Imperfect Harmonies

  Imperfect Harmonies Serj Tankian

  ROCK

  2010-09-21 Reprise

  Serj Tankian, znany jako wokalista grupy System Of A Down i działalności solowej (ostatnio symfoniczny projekt „Elect The Dead Symphony”, z którym odwiedził Polskę), wraca z nową płytą. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Indeed

  Indeed Indeed

  ROCK

  2010-09-18 Fonografika

  Każdy, kto lubi muzykę rockową, z odrobiną nowoczesnych, elektrycznych dźwięków, powinien kupić pierwszą płytę zespołu Indeed. Muzyka Indeed to połączenie tradycyjnego rocka z nowoczesnymi, elektronicznymi brzmieniami. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Interpol

  Interpol Interpol

  ROCK

  2010-09-06 Matador

  Nowy album, zatytułowany po prostu "Interpol" ukaże się 6 września 2010 roku.Płyta została nagrana w Electric Lady Studios, w Nowym Jorku i wyprodukowana przez zespół. więcej »

  OCEŃ:
  4.75/5