szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • III

  III Chickenfoot

  ROCK

  2011-09-27 earMUSIC

  Druga pozycja w dorobku supergrupy Chickenfoot. Producentem materiału był obok muzyków zespołu Mike Fraser, który ma na koncie współpracę m.in. z AC/DC czy Aerosmith. Głównym twórcą materiału był gitarzysta Joe Satriani. więcej »

  OCEŃ:
  4.83/5
 • I Love Polska

  I Love Polska

  ROCK , POP

  2011-09-19 Sony Music Polska

  Sony Music Polska przekazuje w ręce słuchaczy kolejny album z serii "I Love…". Tym razem są to polskie przeboje. Na trzech krążkach zamieszczono prawie sześćdziesiąt hitów ostatnich trzech dekad, na czwartym teledyski naszych gwiazd. więcej »

  OCEŃ:
  3.67/5
 • In the Grace of Your Love

  In the Grace of Your Love The Rapture

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-09-02 DFA

  Wielki powrót The Rapture! Niemal cała dekada minęła już od wydania debiutanckiej płyty Echoes, która nie tylko przyniosła niezapomniany singiel House of Jealous Lovers, ale też wstrząsnęła nowojorską sceną indie kreując zupełnie nowy nurt muzyczny nazwany potem nu rave. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • I'm with You

  I'm with You Red Hot Chili Peppers

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-08-29 Warner

  Nie ma już w legendarnych Red Hot Chili Peppers genialnego Johna Frusciante, lecz muzyka kwartetu z Kalifornii wciąż jest doskonała! Po raz kolejny małżeństwo RHCP - Rick Rubin wydało na świat przecudownego muzycznego potomka. więcej »

  OCEŃ:
  3.96/5
 • Imaginary Monsters (EP)

  Imaginary Monsters (EP) The Birthday Massacre

  ROCK , ELECTRONIC

  2011-08-08 Metropolis Records

  "Imaginary Monsters" to ep-ka kanadyjskiej grupy The Birthday Massacre, która ukazała się w sierpniu 2011 roku nakładem Metropolis Records. Zawiera trzy nowe nagrania oraz 5 remiksów (plus klip do "In The Dark"). więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • If Not Now, When?

  If Not Now, When? Incubus

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-07-12 Epic Records

  Najnowszy, siódmy album studyjny Incubus pojawia się po pięcioletniej przerwie - najdłuższym okresie jaki zespół przeznaczył na nagranie nowego materiału. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Idealnie

  Idealnie APE

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-06-25 Jimmy Jazz

  Działalność ADHD Syndrom stała się impulsem dla kolejnych muzyków, którzy pod koniec 2008 roku zdecydowali się na wspólne granie, a dzisiaj debiutują albumem zatytułowanym "Idealnie". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • In Your Dreams

  In Your Dreams Stevie Nicks

  ROCK , POP

  2011-05-09 Reprise

  Pierwsze po 10 latach studyjne wydawnictwo niezapomnianej wokalistki Fleetwood Mac z premierowymi piosenkami! Album dowodzi, że Stevie Nicks po kilkudziesięciu latach na scenie nic nie straciła na jakości i wciąż jest w wybornej formie wokalnej. więcej »

  OCEŃ:
  5/5