szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • In Utero 20th (Anniversary Edition)

  In Utero 20th (Anniversary Edition) Nirvana

  ROCK

  2013-09-24 Universal Music

  Jubileuszowa edycja „In Utero” na 20. rocznicę oryginalnej premiery! Wydane w 1993r. In Utero było trzecią i niestety ostatnią płytą studyjną w dorobku Nirvany. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • In a Perfect World

  In a Perfect World Kodaline

  ALTERNATIVE , ROCK

  2013-06-14 B-Unique/RCA Victor

  Zespół Kodaline to jeden z 'wskazań' na rok 2013 - zwrociły na niego uwagę MTV (Brand New Bands for 2013), brytyjskie Radio 1, Amazon.com czy BBC (Sound Of 2013). więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • In Love

  In Love Peace

  ALTERNATIVE , ROCK

  2013-03-25 Columbia

  Debiutancka płyta indie-rockowego kwartetu z Worcester (Wielka Brytania), bardzo dobrze przyjętego przez krytyków z branży. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Into The Future

  Into The Future Bad Brains

  ROCK

  2012-11-19 Megaforce

  W zestawie znalazł się kawałek "MCA Dub", który dedykowano Adamowi Yauchowi. Muzyk Beastie Boys odpowiedzialny była za produkcję poprzedniego longplaya Bad Brains - "Build A Nation". więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Imaginaerum

  Imaginaerum Nightwish

  ROCK , METAL

  2011-12-02 Roadrunner Records

  "Połączenie płyty audio oraz filmu jest czymś pionierskim. To pełna przygód podróż do miejsc, które wszyscy doskonale znamy, lecz przez długi czas o nich zapominaliśmy. Mamy nadzieję, że odbędziecie tę podróż z nami i będzie się świetnie bawić" - mówi twórca muzyki fińskiej formacji, Tuomas Holopainen. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Imago

  Imago Artrosis

  ROCK , METAL

  2011-11-07 Mystic Production

  "Imago" to nowy rozdział w historii zespołu Artrosis, a jednocześnie nawiązanie do najlepszych tradycji grupy ze względu na długo oczekiwany powrót do składu Macieja Niedzielskiego, współtwórcy największych sukcesów Artrosis. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Iowa - X Anniversary Edition

  Iowa - X Anniversary Edition Slipknot

  ROCK , METAL

  2011-11-01 Roadrunner Records

  Jeden z najważniejszych albumów w historii ostrego grania, a na pewno największe wydawnictwo w XXI wieku, zawierające skomasowaną tak potężną dawkę mocy i bezkompromisowej brutalności, świętuje jubileusz 10-lecia! więcej »

  OCEŃ:
  4.33/5
 • Impressions

  Impressions Lunatic Soul

  ALTERNATIVE , ROCK , ELECTRONIC

  2011-10-10 Kscope

  Już 10 października 2011 r., dzięki brytyjskiej wytwórni Kscope, będzie miała swoją premierę najnowsza płyta projektu Lunatic Soul, którego sprawcą jest Mariusz Duda, muzyk Riverside. "Impressions" to suplement do pierwszego i drugiego albumu w postaci ośmiu instrumentalnych kompozycji nawiązujących stylistycznie do czarno-białego dyptyku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5