szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • In The Silence

  In The Silence Asgeir

  POP , ALTERNATIVE

  2014-01-27 One Little Indian Records

  Produkcją debiutanckiego krążka islandzkiego artysty zajął się Gudmundur Kristinn Jonsson, a poetycko brzmiące teksy napisał 72-letni ojciec Asgeira. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Is There Anybody Out There?

  Is There Anybody Out There? A Great Big World

  POP , ALTERNATIVE

  2014-01-21 Epic Records

  Wyobraź sobie, że masz własny zespół i któregoś dnia do Twojego utworu tańczy uczestniczka amerykańskiego programu You Can Dance… Wyobraź sobie, że nazajutrz Christina Aguilera przyznaje, że nie może przestać słuchać tej piosenki i kontaktuje się z Tobą z prośbą o duet… więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Introversja

  Introversja 52UM

  ALTERNATIVE

  2013-10-26 Fonografika

  INTROVERSJA – trzeci album zespołu 52UM jest nawiązaniem do okresu nazywanego przez samych muzyków „PRASZUMEM” - początków aktywności twórczej duetu Roberta Brylewskiego i Konrada Januszka więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Innocents

  Innocents Moby

  POP , ALTERNATIVE

  2013-09-30 Warner

  Moby zachwyca nas elektroniczną muzyką już blisko ćwierć wieku. Do jego wspaniałego dorobku dołącza jedenasty studyjny album w karierze. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • If You Wait

  If You Wait London Grammar

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC , POP

  2013-09-09 Metal & Dust Recordings

  Jeden z najciekawszych debiutów ostatnich miesięcy! London Grammar czyli trio Hanna Reid, Dan Rothman i Dot Major, wydało swój głośny album „If You Wait” najpierw w wersji cyfrowej, teraz nareszcie będzie dostępny na CD. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • In a Perfect World

  In a Perfect World Kodaline

  ALTERNATIVE , ROCK

  2013-06-14 B-Unique/RCA Victor

  Zespół Kodaline to jeden z 'wskazań' na rok 2013 - zwrociły na niego uwagę MTV (Brand New Bands for 2013), brytyjskie Radio 1, Amazon.com czy BBC (Sound Of 2013). więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • In Love

  In Love Peace

  ALTERNATIVE , ROCK

  2013-03-25 Columbia

  Debiutancka płyta indie-rockowego kwartetu z Worcester (Wielka Brytania), bardzo dobrze przyjętego przez krytyków z branży. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Impressions

  Impressions Lunatic Soul

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC , ROCK

  2011-10-10 Kscope

  Już 10 października 2011 r., dzięki brytyjskiej wytwórni Kscope, będzie miała swoją premierę najnowsza płyta projektu Lunatic Soul, którego sprawcą jest Mariusz Duda, muzyk Riverside. "Impressions" to suplement do pierwszego i drugiego albumu w postaci ośmiu instrumentalnych kompozycji nawiązujących stylistycznie do czarno-białego dyptyku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5