szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • I Colori Dell' Amore

  I Colori Dell' Amore Alicja Węgorzewska

  POP

  2014-02-25 Sony Music

  Alicja Węgorzewska potrafi marzyć i spełniać swoje marzenia. Jako studentka Akademii Muzycznej w Warszawie płakała słuchając arii ''Casta Diva'' z opery ''Norma'' Belliniego w wykonaniu Marii Callas. Śpiewała partie Carmen, Hrabiny w ''Damie pikowej'' Czajkowskiego, Orfeusza w ''Orfeuszu i Eurydyce'' Glucka oraz Lukrecji w ''Gwałcie na Lukrecji'' Brittena. więcej »

  OCEŃ:
  4.25/5
 • In The Silence

  In The Silence Asgeir

  ALTERNATIVE , POP

  2014-01-27 One Little Indian Records

  Produkcją debiutanckiego krążka islandzkiego artysty zajął się Gudmundur Kristinn Jonsson, a poetycko brzmiące teksy napisał 72-letni ojciec Asgeira. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Is There Anybody Out There?

  Is There Anybody Out There? A Great Big World

  ALTERNATIVE , POP

  2014-01-21 Epic Records

  Wyobraź sobie, że masz własny zespół i któregoś dnia do Twojego utworu tańczy uczestniczka amerykańskiego programu You Can Dance… Wyobraź sobie, że nazajutrz Christina Aguilera przyznaje, że nie może przestać słuchać tej piosenki i kontaktuje się z Tobą z prośbą o duet… więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • In Your Hands

  In Your Hands Eliza Doolittle

  POP

  2013-10-14 Parlophone

  Premiera najnowszego albumu Elizy Doolittle, zatytułowanego „IN YOUR HANDS” i wydanego nakładem wytwórni Parlophone Records, odbyła się w październiku 2013 roku. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Innocents

  Innocents Moby

  ALTERNATIVE , POP

  2013-09-30 Warner

  Moby zachwyca nas elektroniczną muzyką już blisko ćwierć wieku. Do jego wspaniałego dorobku dołącza jedenasty studyjny album w karierze. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • If You Wait

  If You Wait London Grammar

  ALTERNATIVE , POP , ELECTRONIC

  2013-09-09 Metal & Dust Recordings

  Jeden z najciekawszych debiutów ostatnich miesięcy! London Grammar czyli trio Hanna Reid, Dan Rothman i Dot Major, wydało swój głośny album „If You Wait” najpierw w wersji cyfrowej, teraz nareszcie będzie dostępny na CD. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • In a World Like This

  In a World Like This Backstreet Boys

  RNB , POP

  2013-07-30 K-BAHN/BMG Rights Management

  "In a World Like This" to już 8 studyjne wydawnictwo zespołu Backstreet Boys. Materiał został wydany w lipcu 2013 roku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Ice on the Dune

  Ice on the Dune Empire Of The Sun

  POP

  2013-06-16 Universal

  Drugi album zespołu Empire of the Sun. Zestaw otrzymał tytuł "Ice On The Dune". Premiera krążka odbyła się 16 czerwca 2013 roku. Wydawcą jest Astralwerks. Opowieść przedstawiona w utworach będzie rozgrywać się za 1000 lat. więcej »

  OCEŃ:
  4.33/5