szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Horses And High Heels

  Horses And High Heels Marianne Faithfull

  2011-02-04 Naive Records

  Wytwórnia Dream Music prezentuje nowy album Marianne Faithfull zatytułowany „Horses And High Heels”. Płyta trafi do polskich sklepów 4 lutego 2011 roku. Uwaga! Album dostępny będzie także w wersji winylowej! więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Hard Times and Nursery Rhymes

  Hard Times and Nursery Rhymes Social Distortion

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-01-18 Epitaph

  „Hard Times and Nursery Rhymes″ to już kolejna, ósma, płyta amerykańskiego składu Social Distortion. Jest to pierwsze wydawnictwo którego produkcją zajął się sam zespół. Jak mówi lider i wokalista grupy Mike Ness: „Samodzielna produkcja to wyzwanie, którego zawsze chciałem się podjąć. Chciałem zobaczyć jak to jest po drugiej stronie barykady″. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Heaven - Best Of Ballads Part 2

  Heaven - Best Of Ballads Part 2 Gotthard

  ROCK

  2010-12-03 Nuclear Blast

  Gdyby nie to, co zdarzyło się 5 października 2010, mielibyśmy wspaniały powód do cieszenia się zbiorem przepięknych rockowych ballad, z jakich słynęła szwajcarska grupa Gotthard. Niestety, wspomnianego dnia w wypadku motocyklowym w USA zginął wokalista zespołu Steve Lee. Miał zaledwie 47 lat. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (Alexandre Desplat score)

  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (Alexandre Desplat score)

  FILM

  2010-11-16 Water Tower Music

  19.11. 2010 powraca na ekrany kin Harry Potter w nowej odsłonie - "Harry Potter i insygnia śmierci cz. 1". Kultowa postać Harryego na pewno przyciągnie przed ekrany miliony młodej widowni i porwie fantastyczną muzyką. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Hard Working Classes

  Hard Working Classes Sorry Boys

  ROCK , ALTERNATIVE

  2010-11-08 Mystic Production

  "Hard Working Classes" to tytuł debiutanckiej, ale bardzo dojrzałej płyty zespołu Sorry Boys. Siła ich muzyki to hipnotyzujące gitary, wyjątkowo bogate brzmienie, a także zjawiskowy głos Izy Komoszyńskiej. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Historia

  Historia Elektryczne Gitary

  ROCK , POP

  2010-11-02 EMI Music Poland

  "Historia" - nowy album Elektrycznych Gitar o wymiarze edukacyjnym i historycznym. Płyta zawiera dziesięć utworów poświęconych historycznym wydarzeniom, których okrągłe rocznice przypadają w bieżącym roku, ale nie tylko… więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Hard Knocks

  Hard Knocks Joe Cocker

  ROCK

  2010-10-01 Columbia

  4 Października 2010 roku pojawiło się najnowsze dzieło Joe Cockera, pierwsze nagrane dla wytwórni Sony Music – “Hard Knocks”. Album jest swoistym powrotem Cockera do życiowej formy. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Halfaxa

  Halfaxa Grimes

  ELECTRONIC , POP , ALTERNATIVE

  2010-09-30 Arbutus Records

  Halfaxa to album Claire Boucher, 24-letniej kanadyjskiej artystki skrywającej się pod pseudonimem Grimes. Oryginalnie ukazał się w 2010 roku nakładem wytwórni Arbutus Records i był dostępny wyłącznie w ojczyźnie artystki. więcej »

  OCEŃ:
  0/5