szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Heaven

  Heaven Rebecca Ferguson

  POP , BLUES , RNB

  2011-12-05 Syco/RCA/Columbia

  Porównywana do Arethy Franklin Rebecca Ferguson ma zaledwie 26 lat ale jej głos jest już rozpoznawalny na całych Wyspach, gdzie jej debiutancki album ‘Heaven’ ukazał się w grudniu ub.r., dotarł do UK TOP10 oraz zdobył już status Platyny (ponad 500 tys. sprzedanych egzemplarzy!). więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Happy Feet Two

  Happy Feet Two

  FILM

  2011-11-28 Sony Music

  "Tupot Małych Stóp 2" - komedia familijna, opowieść o śpiewających i tańczących pingwinach. Mambo i Gloria mają syna Erika (EG Daly), który próbuje znaleźć swoje powołanie w świecie cesarskich pingwinów. Nowe zagrożenia nadciągają jednak nad populację pingwinów i aby ocaleć, wszystkie pingwiny będą musiały współpracować — i tańczyć. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Hazardzista

  Hazardzista Gienek Loska Band

  ROCK

  2011-11-21 Sony Music Poland

  Gienek Loska ze swoją kapelą nagrali nowy album. Zestaw nosi tytuł "Hazardzista". Wydawnictwo wypełnia 12 piosenek. Wydawcą jest Sony Music Poland. Loska to zwycięzca pierwszej edycji programu "X Factor". więcej »

  OCEŃ:
  4.88/5
 • Here And Now

  Here And Now Nickelback

  ROCK

  2011-11-21 Roadrunner Records

  Kanadyjski Nickelback jak mało który zespół na świecie potrafi skrzyżować rockową drapieżność z delikatnym, romantycznym urokiem rockowej ballady oraz z poruszającymi melodiami, których nie sposób zapomnieć. Dowodzi tego już po raz siódmy. więcej »

  OCEŃ:
  4.64/5
 • Happiness (Deluxe Edition)

  Happiness (Deluxe Edition) Hurts

  POP , ELECTRONIC

  2011-10-31 Sony Music

  Specjalna edycja płyty, za sprawą której grupa Hurts stała się najgorętszym debiutantem ostatnich lat. Również w Polsce, gdzie wieź zespołu z fanami można uznać za naprawdę unikalną. więcej »

  OCEŃ:
  4.9/5
 • Hurry Up, We're Dreaming

  Hurry Up, We're Dreaming M83

  ELECTRONIC

  2011-10-18 Mute

  "Hurry Up, We're Dreaming" to szósty studyjny album elektronicznej formacji M83. Tym razem jest to podwójne wydawnictwo, które ukazało się nakładem Mute Records (pierwszy krążek trwa 37 minut, drugi prawie 36 minut). więcej »

  OCEŃ:
  4.67/5
 • How Do You Do

  How Do You Do Mayer Hawthorne

  RNB

  2011-10-11 Universal Republic

  “Moim ulubionym nowym artystą jest Mayer Hawthorne”, zadeklarował niedawno Snoop Dogg. Swój zachwyt twórczością Hawthorne’a wyrazili też Justin Timberlake, Mark Ronson i sam Kanye West! więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Hierophany of the Open Grave

  Hierophany of the Open Grave Nightbringer

  METAL

  2011-09-19 Season of Mist

  Nightbringer to formacja, która stopniowo wysuwa się do pierwszego szeregu najznamienitszych zespołów reprezentujących amerykańską scenę black metalową! Ich trzeci krążek zawiera dziewięć kompozycji o łącznej długości nieco ponad 60 minut. więcej »

  OCEŃ:
  5/5