szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Hard Truckin' Rock

  Hard Truckin' Rock Leash Eye

  ROCK

  2013-09-23 Metal Mind Productions

  "Hard Truckin' Rock" to nowy album hard rockowej grupy Leash Eye! Krążek pilotowany przez singiel "Me & Mr. Beam" jest już trzecim w dorobku zespołu. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Hide

  Hide The Bloody Beetroots

  ELECTRONIC

  2013-09-16 Ultra Records

  The Bloody Beetroots to trzyosobowa włoska grupa grająca muzykę elektro-house i dance, utworzona w 2006 r. przez producenta Sir Boba Cornelius Rifo i DJ-a Tommiego Tea. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Hesitation Marks

  Hesitation Marks Nine Inch Nails

  ROCK , ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2013-09-03 Columbia/The Null Corporation

  „Z przyjemnością ogłaszam, że album jest już gotowy i mówiąc zupełnie szczerze, jest świetny” – tymi słowami zapowiedział wydanie nowej płyty Trent Reznor, lider kultowego zespołu Nine Inch Nails. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Hail To The King

  Hail To The King Avenged Sevenfold

  METAL

  2013-08-23 Warner

  Genialny amerykański kwintet Avenged Sevenfold powraca fantastycznym szóstym albumem! "Hail To The King" to bez wątpienia największe osiągnięcie we wspaniałej karierze Kalifornijczyków, w której trakcie sprzedali blisko 10 mln płyt. więcej »

  OCEŃ:
  4.58/5
 • Hotel Cabana

  Hotel Cabana Naughty Boy

  RNB , POP , ALTERNATIVE

  2013-08-23 Naughty Boy/Virgin

  Określany mianem „wizjonera popu”, autor jednego z największych hitów lata - „La La La” i producent fantastycznej płyty Emeli Sande nareszcie wychodzi z cienia! Najwyższy czas powiedzieć do widzenia Calvinowi Harrisowi – oto nadchodzi era Naughty Boya! więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Heavy Metal Music

  Heavy Metal Music Jason Newsted

  METAL

  2013-08-06 Chophouse Records

  Newsted to zespół dowodzony przez legendarnego basistę Jasona Newsteda, w latach 1986 -2001członka słynnej Metalliki występującego również z Ozzy Osbournem i formacją Voivod. Jason należy również do słynnego Rock and Roll Hall of Fame i ma na swoim koncie 6 nagród Grammy – ale Newsted to pierwszy zespół, którego jest liderem. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Hearts and Knives

  Hearts and Knives Visage

  ROCK , ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2013-05-20 Blitz Club

  Hearts and Knives to tytuł czwartego studyjnego materiału zespołu Visage. Jest to także pierwszy krążek kapeli zarejestrowany w przeciągu ostatnich 29 lat. więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • Hellada

  Hellada Rebeka

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE , POP

  2013-05-17 Brennnessel Records

  “Hellada” to 12 utworów eksplorujących obszary eksperymentalnego popu i elektroniki, często zacierających granice między tymi gatunkami. więcej »

  OCEŃ:
  3.67/5