szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Happy Feet Two

  Happy Feet Two

  FILM

  2011-11-28 Sony Music

  "Tupot Małych Stóp 2" - komedia familijna, opowieść o śpiewających i tańczących pingwinach. Mambo i Gloria mają syna Erika (EG Daly), który próbuje znaleźć swoje powołanie w świecie cesarskich pingwinów. Nowe zagrożenia nadciągają jednak nad populację pingwinów i aby ocaleć, wszystkie pingwiny będą musiały współpracować — i tańczyć. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Hanna

  Hanna The Chemical Brothers

  ELECTRONIC , FILM

  2011-03-15 Back Lot Music

  Zespół The Chemical Brothers przygotował muzykę do filmu "Hanna" z Cate Blanchett, Erikiem Baną i Saoirse Ronan w rolach głównych. Soundtrack trafił do sprzedaży 15 marca 2011 roku i początkowo dostępny był wyłącznie w sklepie iTunes. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (Alexandre Desplat score)

  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (Alexandre Desplat score)

  FILM

  2010-11-16 Water Tower Music

  19.11. 2010 powraca na ekrany kin Harry Potter w nowej odsłonie - "Harry Potter i insygnia śmierci cz. 1". Kultowa postać Harryego na pewno przyciągnie przed ekrany miliony młodej widowni i porwie fantastyczną muzyką. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Hot Tub Time Machine

  Hot Tub Time Machine

  FILM , POP

  2010-03-23 Rhino

  „Hot Tub Time Machine” („Jutro będzie futro”) to amerykańska komedia, w której kilku kumpli cofa się w czasie do połowy lat 80. Towarzyszy temu odpowiednia ścieżka dźwiękowa. więcej »

  OCEŃ:
  1/5
 • Hannah Montana 3 (OST)

  Hannah Montana 3 (OST) Miley Cyrus

  FILM , POP

  2009-07-07 Walt Disney Records

  Hannah Montana 3 Soundtrack to kolejne wydawnictwo po opublikowanej w 2008 ścieżce dźwiękowej z filmu Hannah Montana 2, która w Polsce zdobyła status podwójnej platynowej płyty. Premierowa płyta zawiera wszystkie przeboje z 3 sezonu serialu oraz dodatkowo dwa duety z udziałem Davida Archulety i Corbina Bleu. więcej »

  OCEŃ:
  4.47/5
 • Hannah Montana: The Movie

  Hannah Montana: The Movie Miley Cyrus

  FILM , POP

  2009-03-24 Walt Disney Records

  Fantastyczna ścieżka dźwiękowa do filmu fabularnego Hannah Montana The Movie! A na niej - mnóstwo muzyki najwspanialszych gwiazd sceny, w tym 12 nowych piosenek Miley Cyrus, Hannah Montana, Billyego Ray Cyrus i Taylora Swift oraz dwa nowe utwory grupy Rascal Flatts. więcej »

  OCEŃ:
  4.51/5
 • Hollywood Club – Music themes from movies

  Hollywood Club – Music themes from movies

  FILM

  2008-09-12

  Wydawnictwo My Music poleca box 3 CD „Hollywood Club”. Take filmy jak: "Nagi Instynkt", "American Beauty", “Gladiator”, “Batman” czy "Star Wars" cały świat uznaje za klasykę współczesnego kina. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Hannah Montana 2/Meet Miley Cyrus

  Hannah Montana 2/Meet Miley Cyrus Miley Cyrus

  FILM , POP

  2007-06-26 Walt Disney Records/Hollywood Rec.

  Druga część ścieżki dźwiękowej z serialu Walta Disneya o typowej nastolatce Miley, która potajemnie prowadzi podwójne życie, bowiem jest również gwiazdą pop światowego formatu o pseudonimie Hannah Montana. więcej »

  OCEŃ:
  4.23/5