szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Going The Distance

  Going The Distance

  FILM , MULTI , POP

  2010-08-24 Water Tower Music

  "Stosunki międzymiastowe" romantyczna komedia, w rolach głównych Drew Barrymore i Justinem Long. Historia pary, która stara się utrzymać związek na odległość- jedno z partnerów mieszka w Los Angeles, drugie w Chicago. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Giants

  Giants Chicane

  CLUB

  2010-08-16 Armada Music

  Tej postaci nie trzeba chyba nikomu specjalnie przedstawiać. Producent, DJ, multiinstrumentalista, który ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Cher, Brian Adams czy Tom Jones przedstawia swoje nowe, długo oczekiwane dzieło. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Go

  Go Jónsi

  ELECTRONIC

  2010-04-05 Parlophone

  "Go" stanowi dopełnienie osobistej podróży Jonsiego w strony dalekie od pozbawionych tekstów, niemal brutalnych dźwiękowych monolitów pozbawionego tytułu albumu Sigur Ros. Jednocześnie zaś stanowi odważny krok poza przebojowy pop piosenki "Hoppipolla", czy nawet wybuchową perkusyjną energię singla pochodzącego z albumu grupy - "Gobbledigook". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Geidi Primes

  Geidi Primes Grimes

  ELECTRONIC , POP , ALTERNATIVE

  2010-01-10 Arbutus Records

  "Geidi Primes" to studyjny debiut kanadyjskiej artystki Grimes. Materiał został wydany w styczniu 2010 roku. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Graffiti

  Graffiti Chris Brown

  RNB , HIPHOP

  2009-12-08 Jive

  8 grudnia 2009 roku do sprzedaży w USA trafił trzeci krążek Chrisa Browna "Graffiti". Płyta "Graffiti" jest następczynią wydawnictwa "Exclusive" z 2007 roku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Gentleman Cambrioleur

  Gentleman Cambrioleur Garou

  POP

  2009-12-07 Sony Music

  Nowa studyjna płyta Garou! Album 'Gentleman Cambrioleur (dżentelmen włamywacz)' zawiera angielskie i francuskie covery ulubionych utworów samego Garou. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Glitter And Doom Live

  Glitter And Doom Live Tom Waits

  ALTERNATIVE

  2009-11-23 Epitaph

  Pierwszy koncertowy album showmena nad showmenami, za jakiego uważany jest Tom Waits, „Nighthawks At The Diner" (1975), uznany został za jedną znajlepszych płyt „live" wszech czasów. Z pewnością nie inaczej współcześni i potomni ocenią nagrany 33 lata później „Glitter And Doom". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Gospel

  Gospel

  MULTI

  2009-11-20 MyMusic

  W piątek 20 listopada premiera albumu "Gospel". Muzyka zawarta na kompilacji chwali Pana i jego miłość, przepełniona jest radością i energią nieporównywalną z niczym innym. więcej »

  OCEŃ:
  0/5