szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Gold

  Gold Robert M

  CLUB , ELECTRONIC

  2010-10-26 My Music

  Robert M. zawładnął polską sceną klubową stając się jednym z najbardziej znanych i uznawanych DJ’ów i producentów w kraju. Twórca takich przebojów jak: "Dance Hall Track", "SuperBomb" czy "Shine On", wizjoner, wirtuoz muzyki klubowej. Klasę potwierdził drugim albumem solowym pt. "Gold". więcej »

  OCEŃ:
  2.83/5
 • Great British Songs

  Great British Songs Ali Campbell

  POP

  2010-10-18 Jacaranda

  Ali Campbell (jeden z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich wokalistów, który osiągnął wielki sukces jako wokalista grupy UB40) piosenką "Can't Help Falling In Love", coverem utworu spopularyzowanego wiele lat temu przez Elvisa Presleya, udowodnił, że ma dryg do przerabiania kompozycji innych wykonawców. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Going Back

  Going Back Phil Collins

  POP , RNB

  2010-09-28 Atlantic

  Pierwszy od ośmiu lat studyjny album Phila Collinsa to dzieło wyjątkowe. Wokalista postanowił złożyć hołd wykonawcom, którzy wpłynęli na jego postrzeganie muzyki. Nagrał własne wersje standardów soul z wytwórni Motown. więcej »

  OCEŃ:
  4.13/5
 • Good Things

  Good Things Aloe Blacc

  RNB

  2010-09-28 Stones Throw

  Album soulowego wokalisty Aloe Blacca. Płytę promuje popularny utwór "I Need A Dollar", będący mieszanką muzyki funk i hip – hopu, wyróżniający się unikalnym pianinem, charakterystycznym basem i trąbką. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Guitar Heaven: The Greatest Guitar Classics Of All Time

  Guitar Heaven: The Greatest Guitar Classics Of All Time Carlos Santana

  ROCK

  2010-09-21 Arista

  Na płytę trafiły przeróbki piosenek innych wykonawców. Longplay był promowany przez single "While My Guitar Gently Weeps" i "Photograph". więcej »

  OCEŃ:
  4.79/5
 • Granda

  Granda Monika Brodka

  POP

  2010-09-20 Sony Music

  Nowa płyta Moniki Brodki to radykalny zwrot w jej karierze. Bogatsza o życiowe doświadczenia, pewna siebie i gotowa na artystyczne eksperymenty, artystka wraca z bezkompromisowym materiałem, z którym utożsamia się od początku do końca. więcej »

  OCEŃ:
  4.55/5
 • Gram Duszy

  Gram Duszy Natu

  RNB

  2010-09-20 Mystic Production

  Nowa płyta właścicielki jednego z najlepszych głosów w Polsce, czarodziejki dźwięków – NATU czyli Natalii Przybysz, znanej wszystkim ze Sistars! więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Grinderman 2

  Grinderman 2 Grinderman

  ALTERNATIVE , ROCK

  2010-09-13 Mute

  Drugie wydawnictwo w dorobku brytyjskiej formacji Grinderman dowodzonej przez wokalistę Nicka Cave'a. Grupa zaczęła pracę nad materiałem pod koniec lata 2008 roku i uporała się z sesjami do końca sierpnia 2009 roku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5