szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Goodbye Lullaby

  Goodbye Lullaby Avril Lavigne

  ROCK , POP

  2011-03-08 RCA

  Czwarta płyta Kanadyjki Avril Lavigne. Dzieło okazało się najsłabszym, pod względem komercyjnym, w dorobku artystki. Sprzedaż na całym świecie nie przekroczyła miliona. W Japonii krążek pokrył się niemniej platyną. więcej »

  OCEŃ:
  4.32/5
 • Going Out In Style

  Going Out In Style Dropkick Murphys

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-03-01 Born & Bred Records

  Siódmy studyjny album Amerykanów irlandzkiego pochodzenia z grupy Dropkick Murphys. Płytę wydała niezależna wytwórnia Born & Brad Records w marcu 2011 roku. Od ostatniego wydawnictwa zespołu minęły prawie cztery lata. więcej »

  OCEŃ:
  3.56/5
 • Going To Hell? Permission Granted

  Going To Hell? Permission Granted The Sixpounder

  METAL

  2011-02-07 Self-released

  Pełny debiutancki album The Sixpounder nosi tytuł "Going To Hell? Permission Granted" i znajduje się na nim 12 utworów w klimacie alternative groove metal oraz jako bonus cover Slayer "Bloodline". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Good Vibe

  Good Vibe Fonovel

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-02-07 SP Records

  Zupełna nowość na polskiej scenie muzycznej. Zespół FONOVEL powstał w 2009 roku, tworzą go: Radek Bolewski (wokal, perkusja), Dominik Figiel (gitara), Paweł Cieślak (minimoog). W lipcu 2010 ukazała się EP-ka będąca przedsmakiem nowych utworów. Premiera debiutanckiego albumu odbyła się w lutym 2011 roku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Good News (Edycja specjalna CD+DVD)

  Good News (Edycja specjalna CD+DVD) Matt Dusk

  POP

  2010-11-29 Universal Music Polska

  Płyta „Good News” pokazuje Duska poszukującego zabawy, chwytliwych piosenek, których nikt się po nim nie spodziewa. Materiał na płycie jest zróżnicowany: od bardzo rytmicznego „Feels Good” po spokojną refleksję „ It's Not That Easy” lub kawałka w stylu lat sześćdziesiątych - „Operator Please”. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Góry w Sercu

  Góry w Sercu Jan Trebunia-Tutka

  ALTERNATIVE

  2010-11-22 4ever MUSIC

  „Góry w sercu”… …ale i „serca w górę”. Z inspiracji Mirosława Kowalika (basista, producent, autor większości tekstów i muzyki) powstało kilkanaście piosenek. Okazały się one spójne z filozofią górali i w efekcie zabrzmiały głosem Jana Trebunia-Tutki. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Greatest Hits

  Greatest Hits Bon Jovi

  ROCK

  2010-11-09 Island

  Ukazujące się na początku listopada dwupłytowe wydawnictwo "Greatest Hits" Bon Jovi to 30 najbardziej znanych kawałków Bon Jovi, takich jak: więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Gdynia w stereo

  Gdynia w stereo

  ROCK , ALTERNATIVE

  2010-11-01 Bliza

  Gdynia. Pierwsze skojarzenia, jakie przychodzą na myśl, kiedy pojawia się ta nazwa, to Zatoka Bałtycka, wakacje lub Stocznia. Rzadko kiedy są to muzyka lub kultura. więcej »

  OCEŃ:
  5/5