szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Glee: The Music, Journey To Regionals

  Glee: The Music, Journey To Regionals

  FILM

  2011-06-20 20th Century Fox

  GLEE - najpopularniejszy muzyczny serial Ameryki wreszcie na polskich ekranach! Utrzymana w konwencji musicalu komedia w odcinkach emitowana jest w każdy piątek na antenie stacji FOX o godz. 21:00. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Group Therapy

  Group Therapy Above & Beyond

  CLUB

  2011-06-13 Anjunabeats

  Na to wydawnictwo cały klubowy świat czekał z wielkim utęsknieniem. Debiutancki krążek "Tri-State" podniósł poprzeczkę bardzo wysoko. Teraz, po 5-letniej przerwie nadchodzi godny następca. Premiera albumu "Group Therapy" już w czerwcu. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Gloss Drop

  Gloss Drop Battles

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-06-06 Warp Records

  Drugi krążek w dorobku grupy Battles, która po odejściu Tyondai Braxtona funkcjonuje jako trio. Podobnie jak w przypadku pierwszego albumu, "Mirrored", materiał został nagrany na Rhode Island, w studiu Machines With Magnets, a nad produkcją, oprócz samych muzyków Battles, czuwali także Keith Souza oraz Seth Manchester. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Gdzie akcja rozwija się

  Gdzie akcja rozwija się Gars

  ROCK , METAL , ALTERNATIVE

  2011-06-03 Self-released

  "Gdzie akcja rozwija się" to pełnometrażowy debiut muzyczny zespołu Gars z Trójmiasta. Takiego połączenia ciemnych, melancholijnych melodii z uderzeniem niskich, gitarowych dźwięków dawno (jeśli w ogóle) w Polsce nie było. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Give Till It's Gone

  Give Till It's Gone Ben Harper

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-05-16 Virgin

  16 maja 2011 roku ukazała się 10. studyjna płyta Bena Harpera "Give Till It’s Gone". Dwukrotny zdobywca GRAMMY wystąpi tej wiosny jako gwiazda trzech festiwali: Bluesfest w Australii, GrassRoots – The New Zealand Blues & Roots All Music Festival w Nowej Zelandii oraz Wakarusa Festival w Ozark, w amerykańskim stanie Arkansas. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Gramy z Reklamy

  Gramy z Reklamy

  MULTI , POP

  2011-04-26 My-Music

  Gramy z Reklamy to kompilacja znanych i lubianych utworów z reklam telewizyjnych i radiowych z ostatnich lat. Wśród 20 kompozycji słuchacze znajdą utwory powszechnie znane, takie jak: więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Glorifica

  Glorifica Mistic

  POP

  2011-04-18 MJM Music PL

  Trzeci w karierze album zespołu Mistic. Płyta zawiera w większości kompozycje Marii Kotyczko do oryginalnych łacińskich tekstów. Wyjątkiem jest utwór tytułowy autorstwa Ireneusza Gajdosza. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Gimme Some

  Gimme Some Peter Bjorn And John

  2011-03-28 Cooking Vinyl

  Album "Gimme Some" jest powrotem zespołu do popowych korzeni. Per Sunding idealnie pasował do współpracy z zespołem. więcej »

  OCEŃ:
  3.5/5