szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Glad Rag Doll

  Glad Rag Doll Diana Krall

  BLUES

  2012-10-02 Verve

  Dziesiąty album studyjny Diany Krall, kanadyjskiej wokalistki i pianistki jazzowej. Na wydawnictwie znalazły się popularne kompozycje jazzowe z lat 20. i 30. w interpretacji Krall. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Gruzy absolutu, rewizja symboli

  Gruzy absolutu, rewizja symboli Gars

  ROCK

  2012-10-01 No Sanctuary

  “Gruzy absolutu, rewizja symboli” to druga płyta trójmiejskich Garsów na której jest wolniej, ciemniej i bardziej depresyjnie. Mocno osadzona sekcja i soczyste gitary tworzą gęstą, duszną atmosferę i emocjonalny ciężar za sprawą tekstów o dramacie człowieka w trakcie konfliktów. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Gutter Phenomenon

  Gutter Phenomenon Every Time I Die

  METAL

  2012-08-23 Ferret Music

  Trzeci longplay metalcore'owej grupy Every Time I Die. W Stanach Zjednoczonych album zadebiutował na 71. miejscu zestawień. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • God Forgives I Don't

  God Forgives I Don't Rick Ross

  HIPHOP

  2012-07-31 Universal Music

  Rick Ross powraca w doskonałej formie. Piąty już album w dyskografii rapera zawiera dwa znakomite single - "You the Boss" i "I Love My Bitches". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Gossamer

  Gossamer Passion Pit

  ALTERNATIVE , POP

  2012-07-23 Columbia Records

  Drugi album amerykańskiego zespołu Passion Pit. Został nagrany w Los Angeles i wyprodukowany przez Chrisa Zane'a, który odpowiedzialny był również za debiutancką płytę grupy "Manners" z 2009 roku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Gruby brzuch

  Gruby brzuch Gruby Brzuch

  HIPHOP

  2012-05-23 MaxFloRec

  GrubSon po dwóch świetnie przyjętych albumach nie osiadł na laurach i przygotował nową płytę, która jest efektem ścisłej współpracy z BRK - opolskim producentem, dj-em oraz raperem. więcej »

  OCEŃ:
  4.56/5
 • Given To The Wild

  Given To The Wild The Maccabees

  ALTERNATIVE , ROCK

  2012-01-09 Fiction

  Trzeci studyjny album brytyjskiej formacji The Maccabees zatytułowany "Given To The Wild". Album ukazał się nakładem wytwórni Fiction 9 stycznia 2012 roku. Producentami byli Tim Goldsworthy, Bruno Ellingham, oraz Jag Jago. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Głodne kawałki

  Głodne kawałki Pablopavo

  ALTERNATIVE

  2011-11-28 Karrot Kommando

  28 listopada 2011 roku ukazała się płyta "Głodne kawałki", której twórcami są Pablopavo i Praczas. Autorem całej muzyki na płycie jest Praczas, kompozytor muzyki filmowej, przywódca Masali, Village Kollectiv, Sulphur Phuture. więcej »

  OCEŃ:
  5/5